Відгук про роботодавця «захід тм» Добавлен: 16.11.17 18:46

Основна назва: захід тм
Адреса: Україна, м. Львів, Польова

Снекова компанія "Захід ТМ"
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2017 г.

Одна позитивна характеристика в тому,що раз звозили на завод Коблево і показали технології зберігання і виготовлення вина.

Що ж можу сказати на рахунок цієї компанії??!!Нікому,ніколи б не радила йти сюди на роботу.Працював друг торговим представником.
Такого поводження,такої нахабності не бачила і не чула ніколи.Зарплату першу дають хорошу,але потім з вас висчитують все,що тільки можна.Нарахування зарплати теж кончене,ніде такого не має,і не було.За машину нараховують орієнтовно 500 грн. Те,що ти їздиш по тим селам,по тим дорогам,вбиваєш свою машину нікого не хвилює.Всі клали з великої гори.Ставлення до працівників бидляче. Що Супервайзер,що Директор вас просто з гівном мішають і думають,що вони на коні.Але насправді їм все аукнеться. Остання зарплатня яку отримав мій хороший,давній, друг було 3200 грн.Це враховуючи транспортні,це враховуючи продажі.Плюс система нарахування зарплатні це мотивація,по якій ти ніколи не матимеш заявлену зарплатню 12-16000 гривень.Гроші які ти здаєш по накладним в касу,потім казково десь діваються,і вираховуються з вас друзі.НІКОЛИ НЕ ЙДІТЬ ТУДИ ПРАЦЮВАТИ,З ЧЕСНОЇ ЛЮДИНИ ВАС ЗРОБЛЯТЬ КРАДІЄМ,БЕЗЧЕСНИМ І ПРОСТО НИЦИМ,ЯК ЗРОБИЛИ З МОГО ДРУГА,ЯКОГО ЗНАЮ ДУЖЕ БАГАТО РОКІВ,ШКОДА ЩО У НАС В КРАЇНІ ТАК ОБДУРЮЮТЬ ЛЮДЕЙ.