Отзыв о работодателе «Везувио-Пицца "Світ інтернешонал"» Добавлен: 12.01.12 13:06

Основное название: Везувио-Пицца "Світ інтернешонал"
Сфера деятельности: Услуги: Общепит: кафе, рестораны, fast-food
Телефоны: 235-53-59
Адрес: Украина, г. Киев

Кафе пиццерия + доставка пиццы
Автор: Оксана, но Владимировна (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2011 г.
Дата увольнения: 2012 г.

Оксана Ланько 08.12.11 12:37 опроверг(-ла) отзыв -1
Це все брехня. В мене вже висока заробітня платня, навіщо мені красти? Крадіїв звільняють, а я багато років працювала чесно -копійки не взяла і іншим не дозволяла.
А пишуть тут ті хто крав, іх звільнили от вони й бісяться-ворюги!
І взагалі раніше були умови для крадіжок зараз все жорстко контролюється, навіть якби я захотіла то це не можливо, як?
Пекарів звільнили бо вони не відповідали високим вимогам-випікали не смачну піцу, працювали а би як.
Це я допомогла пану Мирону позбавитися від крадіїв, тепер вони мені мстятбь.
Не всіх злодіїв вимели -роботи ще багато...

Ось воно, як то кажуть, на комусь і шапка горить, от і поспішає цей хтось виправдовуватись. Виявляється, як зізнається сама Ланько Оксана Григорівна, раніше вона все ж таки крала, а от зараз, коли їй підняли до захмарних небес заробітну платню, Ланько О.Г. красти перехотілось і стала вона на інший шлях - шлях чесної працівниці. Тільки щоб чесність цю нинішню розвінчати треба всього нічого - зарплатню її озвучити та статки перевірити. І зрозуміло тоді стане, що крала Ланько Оксана Григорівна і краде донині, але обсяги крадіжок стали вже значно більшими ніж раніше. Бо якби було інакше і Ланько Оксаночка не обкрадала компанію в якій працює, то мабуть на свою «…високу заробітну платню» в 3000 гривень і нинішній її спосіб життя був би їй недосяжний і крупно габаритну квартиру в новобудові спального району Києва вона навряд чи змогла б придбати. Але ж придбала, і пане М.Спольський, придбала навіть не вчора, при цьому а ні трохи від вас не ховаючись і особливо не фантазуючи над вигадками щодо джерела таких статків. От і поміркуйте тепер, якщо є звичайно бажання і необхідні для того засоби, про справжні масштаби «багаторічної» чесної праці Ланько Оксани у вашій піцерії «Везувіо».

А щодо відгуків тут представлених, так як колишній керівник можу сказати, що не такі вже вони безпідставні. Бо насправді на нижчому рівні управління саме так все і відбувається. Зарплати офіційні мізерні, кожен на своєму місці від повара і водія до адміністратора поповнює свій карман за рахунок прибутку фірми. А зараз зрозуміли «чесні» працівниці (такі як Ланько Оксаночка), що самотужки красти можна і надалі, але ж хочеться красти ще більше, і виникла ідея і стали об’єднуватись, але вже не тільки з диспетчерами, а і з водіями… кому з них пощастило, з тим офіційно, а з рештою «сдєльно». Придивіться – зрозумієте.

На завершення.
Пишу все це, хоча і не зручно, але для пана Спольського виключно українською, щоб зрозуміли.
Мирон Ярославович, це не Ланько Оксана Григорівна працює на вас адміністратором, це ви найманий працівник на своїй же фірмі, прибутки з діяльності якої більшою частиною осідають саме в кишені Ланько О.Г. і зібраних нею навколо себе вірних соратників.