Відгук про роботодавця «Центр комунального сервісу» Добавлен: 22.11.17 12:51

Основна назва: Центр комунального сервісу
Інші назви: Комунальний концерн "Центр комунального сервісу"
Телефони: (044) 591-21-31
Адреса: Україна, м. Київ, вул. Львывська, 57-А

Контроль та управління в сфері ЖКХ
Автор(-ка): Ольга (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: юрист
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: Вересень 2017 г.

позитивних сторін я не можу відзначити, крім як оплачувана відпустка та лікарняний

Цей концерн ніякого функціонального знчення не несе. Всю роботу виконують керуючі компанії міста. Контролювати виконану роботу керуючих компаній концерн не має права. Тому виникає справедливе питння: а навіщо він взагалі створений? За свою "потрібність і значущість" керуючі компанії зобов'язали виплачувати концерну плату на утриання персоналу. Ось і виходить, що дане підприємстмво виросло як пухлина на тілі ЖКГ. А потім ми не розуміємо, чому в Києві такі несправедливі тарифи.
Робочі місця - це взагалі жах!! Кабінети малесенькі, робітники сидять "друг на друзі", Освітлення незадовільне.
З боку керівництва про повагу до співробітників не може бути й мови. Керівництву потрібно багато вчитися культурі, етики, правильно говорити. Рывень культури дуже низький.
Заробітна плата в співвідношенні до обєму необхідного виконання робіт просто смішна. При цьому робітник "завжди дурень", хоча робота виконується на гідному рівні.
Робота в цьому підприємстві не приносить ніякого задоволення, лише дратування.
Працюючи тут, робітник втрачає всі навички, з якимі він прийшов, тому що вони там нікому не потрібні (не важливо, що в тебе є якийсь досвід). Дуже багато доводиться виконувати роботу, яка як з'ясовується, взагалі нікому не потрібна. Кар'єрний ріст не передбачається. Рівень заробітної плати не зростає взагалі.
Тобто, рекомендацій для праці в цьому підприємстві надати не можу!!