Відгук про роботодавця «Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ» Добавлен: 24.11.17 10:22

Основна назва: Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ
Інші назви: Фуджикура
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: 066 105 00 08
Адреса: Україна, м. Львів

Изготовление джгутов для автомобилей
Автор(-ка): Руслан (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2017 г.

Коли німці прийдуть і почнуть самі керувати тоді надіуся буде порядок.

Я пропрацював 8 місяців. На 1 заводі зробили по 12 год. щоб відсіяти людей і набрати нових (щоб менше було протестів). На 2 заводі на лініях створюють "мертві душі", наприклад на кроці 4 нема людини заню роблють люди 3 і 5 кроків. Перед тим як мають приїхати німці з провіркою то на пусті місця ставлять новочків, після провірки їх забирають. Норми забільшені оскільки деяку частину продукції начальство записує на себе, це було виявлено під час провірки німців. З виплатою можуть надурити наприклад на великій лінії багатьом працівникам не заплатили, працівники зібрались і повідомили начальству що перекриють трасу, через 2 дні після обіду гроші були виплачені. Дуже багато приїхало румунів сюди на роботу. (Хочу повідомити що завод перенесли з Румунії до України в Рясне, через те що ромуни за таку зарплату відказались працювати.) Румуни в нас отримають зарплату набагато більшу ніж наші українці, наприклад простий працівник ромун приїхавши в Рясне на роботу отримує зарплату як інженера плюс відрядження в чужу країну і проживання за рахунок підприємства.