Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 22.03.18 22:32

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Тернопіль, Крушельницької, 18

Автор(-ка): Ігор (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Березень 2017 г.

Практично не має!

Така ж сама картина, як і у всіх. В Тернополі ця Шарашкіна контора находиться в Агоробуді на 2 поверсі. Луплять понти неймовірні, півібесіда, нарада керівництва про прийняття на стажування тощо... Спочатку повівся, думав може й справді щось серйозне, хоча конкретики ніякої про посаду та виконувані обов'язки не було, ніби спочатку потрібно пройти стажування на фірмі, на запитання чи це сітковий маркетинг, з'їхали і відповіді точної не дали. Втюхали книжку в залог за сто гривень почитати про досягення успіху. Назву комапанії теж приховують, два рази перепитував, аж добився її на другий день. Вирішив подивитися далі і пішов на стажування, там брєд повний розказують про всяку туфту, їхні звіздануті ранги, брозових, золотих левів та успіхів і досягнень й відпочинку їхніх керівників з фотографіями. Проте для цікавості досидів до третього дня, щоб почути для про виробництво компанії. Там теж ніякої конкретики не було, проте перед тим день вже все дослідив в інтернеті, що це такой горезвісна мережева секта Тянши, про яку вони чомусь одразу соромляться повідомляти. Та саме більше вразило коли на типу стажуванні мусів отримати важливий для мене дзвінок по телефону, вийшов в коридор поговорити і тут типу якийсь з понтом важний з керівників в костюмчику, почав наказовим тоном мені втирати іди вчися а не розбалакуй тут, бо нічого не будеш знати і не візьмем на роботу...) Знаючи вже інформацію про цю аферистичну шарашкіну кантору, звісно відповів йому все що про них думаю і знаю, він бистро утік від мене, заявивши що зробить все щоб мене не взяли на роботу...))). Зараз згадую, що це один з колишніх чиновників в ОДА, десь за часів Януковича-Ющенка. Звісно одразу зібрав манатки, підійшов до типу наставника. молодого зеленого хлопця, який почав розпитувати в чому справа, чому я йду, віддав йому брошуру, забрав свої 100 грн. залогу, фотокартку й анкету, щоб у цих аферистів про мене не залишалося ніякої інформації. Не раджу нікому більше вестися на цей лохотрон. Це 100% аферисти й брехуни!