Відгук про роботодавця «Ощадбанк» Добавлен: 27.03.18 10:49

Основна назва: Ощадбанк
Адреса: Україна, м. Луцьк

Автор(-ка): Юлія (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: старший контролер-касир
Дата початку роботи: Січень 2002 г.
Дата звільнення: Вересень 2017 г.

закалка і дисциплінованість, напористість. Спілкування з людьми (є багато хороших людей).

пропрацювала там біля 15 років, і, що я там заслужила - образи з боку керівництва, понижену самооцінку. На роботу ходила і сама собі щодня говорила: "сьогодні останній день" (і так останніх 5 років). З кожним роком ставало все гірше...Ми, касири, які довго працювали, залишались на своїх посадах, а на вищі посади набирали зовсім лівих осіб, які поняття не мали до нашої роботи, але вони нами керували, на наші запитання, по роботі, була одна відповідь - читайте інструкцію (коли над тобою стоїть з пів сотні клієнтів). Навчання ніякого абсолютно, а робити треба все. Терпець увірвався, коли почали вимагати втюхувати стареньким бабулькам (бо поважаючий себе чоловік не поведеться на таке), якісь незрозумілі страхівки??? коротше, коли я там працювала, я постійно була на роботі думками (в вихідний-на роботі, в відпустці - на роботі, до дітей на збори - не можна, захворіти - не можна...). Ти не віриш в себе, словниковий запас опустився до мінімуму. Та прийшов час - я звільнилась. Спочатку була депресія ( нас привчили: та куди ти підеш, що ти вмієш -- реально нічого)... Та взявши себе в руки, поки я була на біржі, я побігала по фірмах, дечого навчилась. І тут мене взяли на роботу. Ще через пів року я влаштувалась ще на одну роботу (за зумісництвом). Я все навчилась, я не тупа (як нам постійно це втирали). Народ, я сплю спокійно, я бачу і спілкуюсь з своїми дітьми, я маю час попасти на збори, чи на виступи до дітей ( і це працюючи на двох роботах), я не втомлююсь, я щаслива, я живу, я хапаю нову інформацію, до якої я не мала доступу роками... Зайти в банк, оплатити комунальні (навіть по терміналу) для мене стрес. Відношення керівництва -жахливе. Таке враження, що вони там надого-назавжди, і нема їм ніякого покарання за свої злодіяння. Вони забулися, що вони такі самі живі істоти як і всі, і бухають вони набагато більше ніж прості смертні. Цікаво, за чим дивиться Пишний.Порада всім: втікайте з ощадбанку, не витрачайте дурно час нінащо. Успіхів всім.