Відгук про роботодавця «тяньши» Добавлен: 19.02.12 20:17

Основна назва: тяньши
Інші назви: корпорация "Тяньши"
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Ровно

Продажа всякой китайской хрени и всякое другое
Автор(-ка): Fugu (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: помощник директора / работа с персоналом
Дата співбесіди: Лютий 2012 г.

тепло в офісі

Я таке на зиваю лохотрон типу "прийди сам - приведи друга", а нам потім (і тобі, звичайно, теж) - буде кар*єрний ріст, хороший колектив, можливість розвитку, бла-бла, тільки зробіть перший внесок - 100 гривень, це ж не багато, і різні психологічні прийоми застосовувати навчитесь. А подивишся - ну, ніби і розумно говорить, тільки шось тут надто все гарно складається. Коли запитали мене - ви чули щось про компанію тяньши, витягнулась тітка вся в струнку, але коли я заявляю, що так, трохи - про БАД, китайське здоров*я і все таке, вона заспокоїлась, і проспівала про мега можливості супер корпорації. На співбесіду - спокійно прийняли без резюме, та будь-яких інших документів)) як і, власне без досвіду роботи. Ще насторожило, що внесок на опрацювання методичних матеріалів треба, і можна навіть не всю суму, а будь-яку частину) а навчання роботи помічника директора - триває всього три дні!..а ще оце "Такі цілеспрямовані, ініціативні люди нам потрібні!". Для більшой користі почитайте книги по психології, мові жестів і для загального розвитку подивіться, як вони себе поводитимуть в нестандартій ситуації - не бійтесь задавати провокаційні питання. Тримайтесь подалі