Відгук про роботодавця «ПАТ Концерн Галнафтогаз» Добавлен: 10.05.18 14:04

Основна назва: ПАТ Концерн Галнафтогаз
Інші назви: ТМ "ОККО"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Корисні копалини (нафта, газ, вугілля, руда...)
Телефони: 80322989603.1284
Адреса: Україна, м. Львів

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в 21 області України та АР Крим. Одне з найбільших надбань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» - це квалiфiкованi працiвники, а ресурси, затраченi на навчання та мотивацiю персоналу — це вдалi iнвестицiї у власний розвиток. Компанія на постійній основі формує внутрішній кадровий резерв з... »
Автор(-ка): Юлія Тарковська (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2009 г.

Дякуємо за відгук. Нам дуже важлива думка наших колег, адже колектив - основне надбання і велика цінність для компанії.
Строк випробування для працівників компанії, за загальним правилом, не може перевищувати трьох місяців. В тому числі і для працівників, які займають посаду «менеджер АЗС».
Конкретний період випробування обумовлюється з працівником при прийнятті на роботу і зазначається в наказі про прийняття. З наказом працівник ознайомлюється під підпис, тим самим, надаючи свою згоду на викладені в ньому умови праці.
Компанія завжди слідкує за рівнем оплати по галузі та регіону загалом, або пропонувати працівникам конкурентну ЗП та достойні умови праці.

На жаль, без додаткової інформації (конкретних даних по місцю праці, посаді тощо) важко розібратись у ситуації.