Відгук про роботодавця «Лидер компрессор» Добавлен: 18.05.18 13:08

Сфера діяльності: Торгівля: Обладнання для підприємств
Телефони: 750-97-24 ,750-97-25 , 093-394-23-02
Адреса: Україна, м. Харків

Продажа компрессоров,пневматики.
Автор(-ка): Аноним Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2017 г.

Нема.

Всім добрий день. Сподіваюся що мій відгук допоможе Всім, хто в пошуках роботи зіштовхнувся з цією компанією. Відправив резюме до Компанії "Тиск" 3 Травня. Насторожило мене все з самого початку, Після того, як зі мною зв'язалася жінка яка назвалася Єлізавєтою, у Вайбері, і сказала що не змогла до дзвонитися і тому буде вести діалог в цій мережі в повідомленнях. У мене телефон самсунг S8, тому мені було дуже цікаво, як вони не змогли додзвонитися на одну єдину карту активну, і що мені не прийшло ніякого повідомлення. Потім почалося щось не зрозуміле: питання задавалися один раз на день, і так протягом 4-х днів, потім написала у четвер - "Спасибо за обратную связь. Собеседование состоится на следующей неделе. Более подробнее уточним чуть позже дату и время. Вам хорошего дня!" Після цього, я на наступному тижні написав в кінці понеділка привітання. Відповідь отримав в той же вечір, а коли запитав чи немає для мене якоїсь інформації, то отримав повідомлення у п'ятницю, 18.05.2018. такого змісту: "Здравствуйте, предварительно собеседование состоится в среду в час дня. Более подробнее сообщу на следующей неделе.". Далі відбувалося наступним чином: Я: Добрый день. Ну вы конечно и без церемонны. ТИСК: Вас услышала, вам удачи в поиске работы. Я: Я представить боюсь что у Вас происходит внутри "компании", если изначально напливательское отношение к возможным сотрудникам. Я за той час що вони мене мурижили, встиг побувати на співбесіда в 5-ти компаніях, і всі вони були набагато рівнів вищі від цієї по відношенню. Боюся уявити хто може працювати в компанії "Тиск", та дуже сумніваюся що з ними співпрацюють дійсно цікаві клієнти. Що я хочу сказати. Відношення до можливого потенсійного працівника зі старту викликає багато питань до цієї "організації". І не треба писати у відповідь що типу "у кожного свої погляди на роботу, процес і т.д." Всі адекватні компанії, які дійсно зацікавлені в своєму розвитку, не будуть шукати працівників в свій штат, які не вміють думати та аналізувати. Які не мають навіть звичайної поваги самі до себе. Я б радив обходити таку "Компанію" десятою дорогою, але висновки робити саме Вам, хто придивляються до вакансії цієї "контори" повівшись на суми заробітку. Бажаю всім знайти себе в цьому житті!:)