Відгук про роботодавця «СПД Марченко Олена Богданівна» Добавлен: 22.05.18 19:39

Основна назва: СПД Марченко Олена Богданівна
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Адреса: Україна, м. Львів, Героїв УПА, 73 - торгова точка, реєстрація СПД - вул.Зв'язкова
Оптова торгівля косметикою та парфюмерією, торгова точка-гуртівня по вул. Героїв Упа, 73, Львів
Автор(-ка): Марія (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Менеджер (управитель) зі збуту
Дата співбесіди: Травень 2018 г.

Відсутні

Була скерована до даного СПД з львівського центру зайнятості. З телефонної розмови дізналась, що оплата - мінімальна ставка і премія, яка ніяким чином не облікується. Це мене здивувало (я очікувала вакансії з "білою" зарплатою), але підприємець Марченко одразу ж викрутилась, що зарплата - комерційна таємниця і на мої дзвінки більше не відповідала. Я описала ситуацію юристу і консультанту в центрі зайнятості - юрист вказала, що не варто було цікавитись платнею в телефонній розмові, а консультант сама домовилась мені про зустріч на торговій точці. Торгова точка розчарувала - запорошені полки і дешева косметика про розцвіт бізнесу не вказували! На зустрічі виявилось, що це вакансія торгового представника по області, оплата - відсотки, у компенсації транспорту (я живу за містом) мені відмовили. І по факту місце не було вільне - людина вже там працювала, але чимось не влаштовувала. Коли я почала розпитувати подробиці - як ведеться документація, виписка накладних і все решта - підприємець мені сказала: "Ви цікавитесь моментами моєї підприємницької діяльності, які я Вам не зобов'язана розказувати!" Розмова зайшла в глухий кут і остаточне рішення ми відтермінували. І знову мої дзвінки ігнорувались, зрештою я пішла без попередньої домовленості на точку і застала її - ми оформили відмову.