Відгук про роботодавця «Сільпо ("Фоззі Фуд")» Добавлен: 20.07.18 18:11

Основна назва: Сільпо ("Фоззі Фуд")
Інші назви: Фоззі Фуд
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Телефони: 0
Адреса: Україна, м. Чернівці, м.Чернівці; Сільпо ТЦ Майдан; вул. Героїв Майдану 71

продаж продуктів харчування і промислових товарів (побутова хімія, рослини, засоби особистої гігієни і т. п.)
Автор(-ка): Марічка Дарусіна (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Липень 2018 г.

Нема позитивних вражень.

Я постійний покупець м. Чернівці; магазину Сільпо ТЦ Майдан; вул. Героїв Майдану 71. Постійно бачу; як керуючий Віталій Турун; заступник керуючого Наталя Дегтяр; завідуюча відділом Вікторія Лізіна; завідуюча відділом Олександра Ілащук; всі разом ходять по торговому залу; пишуть завдання працівникам. 4 керівника на 1 працівника. Пропозиція; щоб в робочий день працював тільки хтось один з керівників; це зменшить витрати магазину на зарплату керівників; тому що без керівників завжди можна працювати; головне; щоб були працівники; щоб виставляти товар в торговому залі. Ні в якому разі не піду працювати; ні купляти товар; тому що керівників багато; а працівник один на весь відділ.