Відгук про роботодавця «ОгоньОк» Добавлен: 01.08.18 21:45

Основна назва: ОгоньОк
Інші назви: Огонек, Огонёк
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак

Оптовая база
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2018 г.

Працюю на фірмі Огоньок вже більше двох років. Жодних недоліків написаних до цього не помітила. Колектив в якому працюю краще не знайти. Якщо виникають якісь проблеми завжди допоможуть. Це вже одна із причин чому потрібно тут працювати. З приводу кар'єрного росту і розвитку тут з цим все добре. Так як фірма швидко розвивається,є можливість абсолютно у кожної перспективної людини стати навіть керівником відділу. Що стосується зп., ну тут можна писати багато але все ж таки, виплачуть без затримок. Кожному відділу керівництвом придумує мотивації , це означає, що є шанс завжди отримувати більше. Що з приводу штрафів, то їх якщо і отримують, то цілком заслужено. Але вони для того щоб працівник, на наступний раз думав перш ніж щось робити і не допускав більше помилок. Повірте, є працівники, які взагалі штрафів не отримують, можливо варто замислитися що ви робите не так, якщо думаєте що у вам забагато штрафів. Отже, якщо у вас є сумніви приходити до нас працювати чи ні. Я можу з впевненістю сказати" Приходити". І ви самі переконаєтесь, що це краща робота яка у вас тільки може бути!!!

Нічого поганого і негативного не помітила