Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 27.08.18 11:56

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Полтава

Автор(-ка): Юлія (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: секретар
Дата співбесіди: Лютий 2016 г.

треба подумати

я в них на співбесіді була 2 роки тому. Наївна була, ніде не працювала. Вони знайшли мою резюмешку на одному з сайтів. Зателефонувала дівчина запросила на співбесіду, дуже розмито розповіла що за компанія та чим займаються. Я вирішила сходити подивитися що і як. Вони в основному звернули увагу на те, що я читаю книги по психології і здивувалися що знаю програму PowerPoint ( вони що серйозно?). Попросили заповнити анкету і сказали принести зошит, ручку, фотографію, паспорт і бейджик. На наступний день коли я прийшла, ця дівчина сказала що оскільки я на посаду секретаря то просто посидіти послухати лекції. Лекцію читала дівчина в одязі старому якомусь і при цьому розповідала як вона багато заробляє грошей. Потім впарили книжку "Як стати багатим" за 50 гривень. На наступний день знову якусь фігню розповідали, я не витримала забрала свої 50 гривень і пішла.
Вчора (це на хвилинку неділя) мені телефонує якийсь Осетров Алексей Юрієвич, який запрошує на співбесіду. Знову ніякої конкретики. Продиктував двічі адресу де знаходиться і сказав коли прийду на співбесіду запитати саме його. Сьогодні не прийшла, він зателефонував з іншого номеру зі словами "Почему не прийшли, вам не не нужна работа, не нужни деньги, что такой за безответственный человек", я побажала гарного дня і відключилася. Реально задобавбала ця компанія. І дякую що знайшла тут відгуки по його номерах.
0956630543; 0958735041.
Адреса вул. Котляревського 1/50 біля ЦУМа