Відгук про роботодавця «COMFY» Добавлен: 28.10.18 23:11

Основна назва: COMFY
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск, ул. Гетьмана Мазепи, 168В

Супермаркеты бытовой техники
Автор(-ка): Богдана Філоненко (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Дизайнер
Дата початку роботи: Квітень 2016 г.
Поточна зарплата: $500

Пішла на цю роботу ще студенткою, шукала якийсь підробіток на стороні, а вийшла зненацька за спеціальністю. Це, до речі, дуже допомогло мені, коли писала диплом. Та й наші професори відносились з поніманієм, типу дівчинка вже працює, та ще й за фахом… хай… Свою роботу люблю, працюю на ній досі і йти нікуди не збираюсь. Тут є файний юрист, котрий безоплатно вирішує всі питання, і не тільки робочі. Є бібліотека, яку я залюбки відвідую. І навіть басейн, але компенсація тільки часткова, решту треба самій платити. Мої обов’язки стосуються зовнішнього оформлення магазинів. Один раз навіть їздила до столиці, там треба було посидіти на дизайнерській конференції. Мала поїхати моя керівниця, але поїхала я. Залишилась задоволена, купа цікавинок.
Тому можу сміливо сказати, що моя робота для душі.

Чесно?.. Хочеться підвищення. Вже два роки працюю на тій самій посаді. Так, заробіток зріс, але хочеться ще й розвитку. В мене в голові так багато ідей щодо дизайну реклами, сайту, одягу працівників. Записую, щоб не забути всього.