Відгук про роботодавця «ПП ТПК Арсен» Добавлен: 03.11.18 18:02

Інші назви: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Телефони: (0362)62-20-10,
Адреса: Україна, м. Ровно

Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2018 г.

Перший раз стикнувся з таким форматом "співбесіди"))

Подзвонила в суботу дана особа, знайшла моє резюме в інтернеті. З першого разу слухавку не взяв, але вона не здавалась)
Люди, я не розумію, як ви взагалі погоджуєтесь іти до неї на співбесіду??) Від безвихідності хіба що?
Мені менше 5 хвилин телефонної розмови вистачило, щоб зрозуміти, що людина не зовсім адекватна і кинути трубку)
Взагалі вона сказала, що представляє компанію Veedol, яка є "підрозділом British Petroleum" (компанія із топ-10 списку Fortune 500, якщо хто не знає, 250 млрд $ доходу). Подивившись, хто в цей день проглядав моє резюме - я побачив тільки компанію ПП "Лан", ввівши її назву в гугл потрапив сюди, де люди пишуть, що ПП "Лан" - це той же ТПК "Арсен".
До речі, контакти на сайтах Veedol і ТПК "Арсен" збігаються)
Також по цьому ж номеру телефона, який до мене дзвонив, я знайшов на rabota.ua компанію ПП "Мед Сервіс", яка продає вгадайте що? ТМ Veedol))
Висновки робіть самі)

А взагалі, стверджувати що ПП "Лан", який продає Veedol - це підрозділ British Petroleum - це приблизно як сказати, що ларьок, який торгує б/у айфонами - це підрозділ Apple)))