Отзыв о работодателе «МК Декор» Добавлен: 21.11.18 18:06

Основное название: МК Декор
Сфера деятельности: Услуги: Маркетинг, реклама, креатив, продвижение, аналитика
Телефоны: 044-331-98-39
Адрес: Украина, г. Киев, Шутова 9а

Оптово-розничная компания,которая занимаеться продажей промышленной группы товаров(товары для детей,дома,всей семьи)
Автор: Гость (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Вакансия: SMM спеціаліст
Дата собеседования: Ноябрь 2018 г.

Ні, згаяний час.

Витратила час.
Інформацію можно було вказати в вайбері, як і запросили на співбесіду.
1. HR зовсім не слухає розмовника, жодного зорового контакту. Поки розповідаєш про себе, вона друкує і дивиться в монітор.
2. Після всієї розповіді, фраза : "Ми даємо Вам тестове завдання на написання текстів, і по текстам дивимося в яких темах у Вас найкраще виходить писати. Навчання безкоштовне - 2 неділі. Якщо Ви згодні на ціц умови, я Вам відправляю тестове завдання і Ви йдете додому його робити". (Це жесть, хіба не можна було йього озвучити в тому ж вайбері, сказати таку фразу = 1 хвилина, я ж витратила годину в дорозі та 16 гривень на метро)
3. Я ж прошу озвучити далі, обов'язки, умови праці, страхування, заробітня плата (кліщами треба витягувати). Відповідь : страхування немає, після 2 безкоштовних неділь ви переходите на випробувальний термін - 3 місяці, де заробітня плата 8000 грн., а після випробувального додаємо 1000 гривень кожний квартал, якщо у Вас гарні відгуки від клієнтів.
4. На запитання "Ваша компанія так і називається "Online Strategy"?- Так.
Знайшла відгуки на МК "Декор", не розумію чого і як. але адреса вказана саме та. Ще кабінет 408.