Відгук про роботодавця «ПАТ Концерн Галнафтогаз україна» Добавлен: 05.04.12 12:06

Основна назва: ПАТ Концерн Галнафтогаз україна
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Корисні копалини (нафта, газ, вугілля, руда...)
Адреса: Україна, м. Київ, банк
Автор(-ка): Ігор (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Управитель АЗК
Дата співбесіди: Лютий 2012 г.

нет

Подзвонив, запросили на співбесіду (управитель АЗК). Проводила Марина. Відправила малюночки малювати. Намалював бо вмію малювати, до того ж знайомий з проективними методиками. Сказали вдомах цілу купу анкет заповнити -заповнив.
Накінець - то запросили на співбесіду з регіональним керівником: Остапом Романовичем. Під час спілкування з ним склалося вкрай негативне враження про нього та компанію. Ця людина нетактовна, надміру самовпевнена, на має поваги до інших. Уявіть запитання, щось у вас по анкетах дуже високі результати, Ви що їх для результату писали? Поряд сидить дівчина. напевне психолог, на психології вони помішані. Виникає питання для чого тоді ці анкети, якщо результат можна коригувати. Закінчилось все тим, що Остап Романович особисто пообіцяв взяти мене на стажування і за результатами оформити на управителя. Далі: ми вам передзвонимо. коли вийти на стажування. Дзвінка я не дочекався, натомість через два тижні на елек. адресу отримав повідомлення від Марини, що я їм не підходжу.
Робіть висновки самі. Хочу зауважити. що я вже займав керівну посаду, з компетенцією все впорядку.
ЩОСЬ НЕ ТАК З ПАТ ГАЛНАФТОГАЗ?!