Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 11.04.12 21:02

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Львів

Автор(-ка): Інна (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: менеджер з персоналу
Дата співбесіди: Квітень 2011 г.

лектор - молодчина) я п"ять годин слухала, а він то - говорив)))

У Львові такий собі Центр корпоративного розвитку, що "просуває" Tiens Group на українському ринку розташувався на вул. Кравченко, 8. Пройшла співбесіду, запросили на лекції. Через молодість і дурість не помітила, що на будинку, в якому ще десятки різних офісів, немає їхньої вивіски, в самому офісі - ні телефонів, ні комп"ютерів, ні обладнаних робочих місць, ні навіть документації на столі в "керівника"! На першому семінарі 5 годин якийсь фанатик (талановитий оратор, тут не посперечаєшся) розводив бесіди про убоге життя більшості та про захмарні перспективи працівників їхньої компанії, про бізнес та економіку. По закінченні того всього, коли я запитала керівника про безпосередні обов"язки, мені сказали...що дізнаються про них тільки вибрані на третьому семінарі!!! Двом дівчаткам дали запрошення на наступний семінар, а мене попросили опрацювати літературу та передзвонити "завтра". З ображеним самолюбством прийшла додому, вбила в пошук не Центр корпоративного розвитку, а Tiens Group - і вуаля - всесвітньовідомий бренд гугл знає лише як професійних шарлатанів!