Отзыв о работодателе «Кредитэкспресс Украина» Добавлен: 11.01.19 19:02

Другие названия: Росвен инвест, DebtFort
Телефоны: +380444920550
Адрес: Украина, г. Чернигов, Скрытый

Коллекторская деятельность
Автор: Юліан Черкаський (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Фахіваець стягнення
Дата начала работы: Октябрь 2018 г.
Дата увольнения: Январь 2019 г.

Можливо буває робота і гірше, в нашому місто ні з чого вибирати

По навчанню в інституті банківської справи філії нбу знадобилась будь яка робота задля отримання досвіду та рекомендацій. Знайшов кредитеспрес на вакансію оператора стягнення це новий коллцентр у нашому славетному місті. Ставлення до людей як до роботів Робота адська пропускний режим перерви тільки з дозволу весь час треба чекінити свій процесс чи якщо вийшов на перерву не можно на хвилину більше бо будуть штрафи. Під час прийому розказують про конкурентну зп — насправді як розказала один тимлід мені у приватній розмові, компанії інвестори поставили завдання економити жорстко на будь-чому Отже цей коллцентр насправді це перевезення офісу з Києва в Черкаси тому що в столиці треба платити зарплатню велику там оператор не хоче працювати з боржниками що хомять при ставці нижче 40 грн за годину тому що в макдональдсі платять більше А у нас місто невелике робить ніде і тому люди або їдуть до Польщі чи до Києва або беруть те що є і терплять Тому ставка 18 грн за годину а бонусів і не чекайте тому що ви їх можете взагалі не заробити або знімуть штрафом І вас там ніхто тримати і нянчитись не буде тому що навіть за 18 гривнів будут в нас йти люди робить тому що альтернатива тільки в Польщу на яблука а не всі можуть бо у когось навчання чи літні родичі тощо!