Отзыв о работодателе «ПП ТПК Арсен» Добавлен: 21.01.19 15:54

Основное название: ПП ТПК Арсен
Другие названия: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Телефоны: (0362)62-20-10,
Адрес: Украина, г. Ровно

Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.
Дата начала работы: Август 2018 г.
Дата увольнения: Январь 2019 г.

Ні разу не пошкодував, що працював у цій фірмі. Тут я здобув колосальний досвід, який використаю в своєму житті. Колектив досить хороший, якщо ти дійсно до них добре відносишся, то й вони віддячують тим самим. Багатьох умільців, які там працюють, треба ще пошукати. Справжні саморобки, які люблять свою справу і працюють не покладаючи рук. В таких людей є чому повчитися і навіть трохи позаздрити їхньому досвіду, набутим вмінням. Не хочеться когось виокремлювати, всі по-своєму допомагали освоєтись, рости, вносили якийсь вклад як в розвиток як фірми, так і мій особистий.
Директор сильна і незалежна жінка, бізнес-леді, звикша йти до своєї мети через будь-які перепони і не оглядатися назад. Авторитету який вона має, позаздрить багато впливових чоловіків в нашій країні, бо мабуть далеко не кожен здатний ось так, по суті ні з чого, зробити досить успішну фірму з 12 філіалами по країні.
Рівень же заробітної плати залежить тільки від бажання, вміння, обсягів, що по суті правильно. Тут питань взагалі ніяких питань.
Залишається побажати лише, щоб цілі виконувались, здоров'я дозволяло працювати, а Veedol став брендом номер один)

Можливо й були якісь негативні моменти, але вони мабуть є на будь-якій фірмі, тому не варто плямувати репутацію компанії, виливавши якісь порції бруду, як це написано нижче.