Відгук про роботодавця «ТОВ «Сумітомо Електрик Борднетце-Україна»» Добавлен: 10.02.19 21:37

Основна назва: ТОВ «Сумітомо Електрик Борднетце-Україна»
Інші назви: ТзОВ "СЕ Борднетце-Україна", Борднетце, SEBN UA, Se Bordnettse-ukraina LLC
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (+380352)510846 (+380352)475105
Адреса: Україна, м. Чернівці, Район Кварцу

Перегляди: 1936
ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна», що в с.Байківці, вул 15 Квітня, 7, відкрилося 1 липня 2006 року. "СЕ Борднетце – Україна" (Тернопіль) – світовий виробник кабельно-провідникової продукції для концерну "Фольксваген". Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕ Борднетце-Україна", засновником якого є японська компанія "Сумітомо Електрік" (Sumitomo Electric Bordnetze) – провідного світового виробника кабельної продукції. За цей невеликий час підприємству вдалося вирости з пілотного виробництва невеликих модулів до заводу-виробника суцільних кабельних мереж до автомобілів. А завдяки вдалій кадровій політиці... »
Автор(-ка): Саша Топольницький (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Жовтень 2018 г.
Поточна зарплата: $250

Вчасно оплачують зарплатню

Ну що вам сказати, я і зараз там працюю але по своїй суті ця робота лохотрон і розвод бідняків і з міста і з села. По перше: щоб працювати треба витягувати плани, які тобі покажуть уже в перший тиждень самої роботи і ти зрозумієш одне, що ті плани продумані так, щоб ти не то що пернути не мав коли а й ковтати свою слюну.По друге обід 20 хвилин, особливо коли ти працюєш в самому кінці заводу, то лише дійти треба хвилини 2 а то і 3 і ще постояти в очереді. По третє з першого тижня до тебе будуть ставитися як до салабона хоть ти будеш там в минулому космонавтом і офіцером підводних човнів, на цьому заводі ти завжди лінивий дурак. По четверте ти маєш робити і якісно і швидко, пройшов брак дальше заводу в тебе залишається одна ставка а це менше половини зарплати хоча той брак на другому заводі вирішується не більше 10 хвилин але тобі будуть говорити що завод із за тебе втратив там бляха муха 50 тис євро ну короче лохотрон. По пяте твої проблеми будуть всім по барабану не важно зловив понос тебе обізвуть з голови до низу і заставлять потерпіти щоб ти не какав поки йде виробництво. Шосте довозять з самих дільніх сіл і будеш не то що на заводі стояти а й ще не менше години як оселедець в старому гнилому автобусі.Сьоме кумовство, хороші місця на заводі і в начальстві і в офісі і на виробництві зайнято все своїми друзями, знайомими, родньою, або хочаб що працювали з самого початку разом. Восьме якщо ти йдеш працювати на цей завод то тільки тебе поставлять на такі місця де ніхто не хоче працювати, там саме важко, і менше заробиш. Дев'яте одночасно набирають по 50 людей а других людей обманюють тим щоб вони писали заяву про звільнення по власному бажанню, короче великий кругообіг людей а різницю зарплат як правило самі знаєте куди йде. Ну і десяте я працюю на цьому заводі бо тому що на даний момент всі роботи гавно але це гавно смердить слабше.