Відгук про роботодавця «ООО "Автофонд"» Добавлен: 21.02.19 16:28

Основна назва: ООО "Автофонд"
Інші назви: Автотак,Автопросто
Телефони: 0 800 407 400

Общество с ограниченной ответственностью «АВТО ПРОСТО» является финансовым учреждением, осуществляющим деятельность по администрированию финансовых активов для приобретения автомобилей в группах через систему АвтоФонд.
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2019 г.

Оформлював договір в серпні без посаткового внеску,сказала менеджер що є така программа,обіцяли автомобіль на початок вересня,але якось так вийшло,як мені пояснили на початок вересня,почали видавати машини тим людям,які сплатили внески,дуже це мене насторожило,почав панікувати,що мене перенесли на другу половину місяця,вірніше на кінець,думаю,ну все,попав знов(була в мене ситуація просто навесні,повівся на дешевшу ціну автомобіля 2015 року,поїхав в офіс,заплатив гроші,говорили що машину заберу на наступний день з площадки автосалону,нічого не забрав,приїхав на наступний день,офіс закритий)в кінці вересня як і було сказано мене запросили до автосалону,і дійсно видали автомобіль,я задоволений,мій висновок,краще трішки зачекати і отримати дійсно нову машину,аніж наобізяють за 2 дні на колесах,і отримати потім кота в мішку!Про автофонд розповідаю кожному,плануємо на весну брати трактор

Немаю