Отзыв о работодателе «альянс будівельників україни» Добавлен: 06.03.19 11:48

Основное название: альянс будівельників україни
Другие названия: АБУ
Адрес: Украина, г. Киев

Продажа песка, щебня, жби и т.д
Автор: Світлана (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Бухгалтер
Дата начала работы: Февраль 2019 г.
Дата увольнения: Март 2019 г.

З позитивного - кава та чай

Важливо: Якщо ви захочете звільнитися ЗП ви не отримаєте! Пропрацювала в компанії 2 з половиною тижня, більше витримати не змогла. Звільнилась по власному бажанню - а кошти за відпрацьований час не отримала! Головний бухгалтер постійно відмічала що я працюю добре, але в результаті я фінансово нічого не отримала. Бухгалтерія - повний хаос! Половину свого часу вони проводять поливаючи брудом колег, і Тимура Вікторовича, а потім лицемірять всім в обличчя. І так : взяли мене бухгалтером виробництва, 5 місяців бухгалтерія по даному участку велась неправильно, адже головний бухгалтер - за цей час не змогла навіть перепровірити роботу своєї підопічної. Я працювала навіть не обідавши, в той час як вони пів дня займали себе розмовами. Постійно просила виконувати вже поточну роботу, а ті їхні хвости підчищати поступово. Але ні, так не можно! В результаті вирішила що не хочу такої роботи - мені сказали це твоє рішення, але зп ти не отримаєш, ти ж не виконувала поточну роботу! Такого гадкого вчинка я навіть не очікувала! І так головні критерії роботи головного бухгалтера Світан Людмили: 1. Обов'язково облити брудом кожного співробітника ( логістів, юриста, секретаря,працівників по підбору, і звісно самого власника) 2. Нити що дуже багато роботи і мало часу - а насправді пів для нічого не робити або розпивати шампанське без приводу в робочий час. 3. Повісити свої промахи і хвости на інших ( перші жертви - звільнені, далі співробітники) 4. Жалітися що в столиці не має кваліфікованих бухгалтерів ( звичайно, в вас нема, бо вони від вас тікають) Якщо ви читаєте це, не повторюйте моїх помилок! Не йдіть туди безкоштовною робочою силою ( мені не виплатили приблизно 7 тисяч грн), і мене теж як і всіх хто попався на цей гачок запевняли що зп обов'язково виплатять.В цьому колективі не має людяності, адже на чолі головний бухгалтер Світан Людмила,котру вже нічого не змінить. Образливо за те що, я дійсно старанно працювала - підчистила дуже багато хвостів за 5 заброшених місяців, що Світан обов'язково присвоїть в свої заслуги. І я, як людина що все це відчула і побачила - відповідаю за кожне своє написане слово. Для минулих колег: Колеги відкрийте очі, вас поливають брудом. Ті хто був политий брудом лицемірною Світан: Ірочка і Женя з підбору - що ви нічого не робите і нікого не шукаєте в кадри., Женєчка секретарь - пам'ятаєш тей випадок з закритою бухгалтерією ?- тоді брудом найбільше полила тебе вона. Ти навіть не уявляєш скільки тобі за спиною наговорили. Саша - логіст, ти взагалі по її словам занадто високо себе ставиш, а насправді нікудишній працівник, котрому треба уже б надавати! Юристи то окрема історія, адже вона стверджує що ви нічого не робите, а просто фактично існуєте на організації. Настєнька, помічниця Сергія, вони не розуміють нащо тебе взяли адже ти ні в чому не можеш розібратися, тому й поливають теж. Серьожа Сердюк - тобі перепало майже найбільше, за час твоєї відпустки про твою некомпетентність тільки й розмов було. Тимуре Вікторович, найбільше бруду отримали ви! По її словам ви тільки кричите, (тут мають бути мати)а самі дурак, котрий йде на поводу в неї та інших працівників. А ви молодець, прикривайте її спину далі, поки всі нормальні не розбіжаться від вас. Я мала з вами особисту розмову, і ви відмовилися по справедливості виплатити мені платню, сказали що це вирішує тільки Світан. Без сумніву, ви даєте розпорядження тим хто звільняється не виплачувати нічого. І це я розписала коротко і не про всіх, і без матів та подробиць. Всі ті хто сміявся з того що я хотіла добитися справедливості, знайте ви теж можете стати жертвою такої ситуації, слабаки котрі не змогли виразити свою думку і стати на бік правди!