Відгук про роботодавця «Digicode» Добавлен: 07.03.19 16:51

Інші назви: Диджикод
Телефони: 067 403 32 69
Адреса: Україна, м. Київ, Старокиевская 10Г

Аутсорсинговая IT компания
Автор(-ка): Люси (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Серпень 2016 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Кожна людина має власні критерії щодо оцінювання місця роботи. Звичайно, тут враховується заробітна плата, атмосфера в колективі, ставлення керівництва до підлеглих та можливості розвиватись професійно.
Особисто для мене IT компанія «Digicode» — це не тільки робота, але й стиль життя. Мені подобається працювати в молодому дружньому колективі з демократичним керівництвом. Варто зазначити стабільність компанії, адже саме цей фактор забезпечує комфорт та впевненість у завтрашньому дні.
Працюючи в даній компанії, я ніколи не страждала від затримки або невиплати заробітної платні, скорочення штату, закінчення роботи у зв’язку із завершенням проектів. В компанії «Digicode» таких прикрих моментів просто не існує.
Більш того, наша компанія заохочує колектив подавати власні ініціативи та ідеї, і це, чесно кажучи, завжди надихає.
Я щиро усім бажаю насолоджуватись роботою та отримувати від неї не тільки фінансову незалежність, досвід та професійне удосконалення, але й моральне задоволення :)

Я намагаюся не помічати негативу, так як розумію, що компанія прагне розвиватися і бути кращою. Тому якщо мінус виникає - його швидко змініють на плюс :)