Відгук про роботодавця «ROSHEN» Добавлен: 01.04.19 13:00

Основна назва: ROSHEN
Інші назви: Рошен
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск, Україна

Крупнейший украинский производитель кондитерских изделий. Около 25% всех отечественных сладостей выпускается на фабриках предприятия – Киевской , Винницкой, Мариупольской и Кременчугской области 💘
Автор(-ка): Олександр (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: менеджер з продажу
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2019 г.

Досвід. Зустрів хороших людей

найбільший негатив в тому,що керівництво - повні мудаки. Шо супервайзер, шо тм, шо директор.
Кожен намагається тебе надурити.
Постійні борти. На загальній нараді тм каже,що борти - це погано, а закілька днів він каже,шо треба бортувати те і те, бо фірма біжить в рейтингу. Хто не бортує - тому штраф.
Коли ти кажеш, що не будеш бортувати, тебе починають пиляти, казати, що ти підводиш фірму. Потім до тебе будуть прискіпуватись за кожний косяк.
Штрафи.
Штрафи за дебіторку. 1 сума більше місяця - 100грн, більше двох - 200грн, більше 3-х - борг списують тобі в зарплату. І керівництву всеодно , що тобі вже списали суму в зарплату, тебе всеодно будуть колупати чому знов не дав товар клієнту.
Штрафи за невикоання акцій. Не виконав план по акції - лови штраф від 1000грн.
Просрочка.
Фірма не міняє просрочку. Гроші на заміну протерміновки керівництво вливає в нові акції і свої кишені. Тобто,якшо ти клієнт і в тебе просрочена продукція, фірма пропонує тобі взяти акцію, а бонусом перекрити просрочену продукцію. Хіба не геніально? Чистої води розвод для лохів. Всі це розуміють, але нічого з цим не роблять.
Я свій вибір зробив і більше не працюю в цій компанії обманщиків і більше нікому не рекомендую