Відгук про роботодавця «Львівський Холодокомбінат» Добавлен: 06.04.19 19:34

Основна назва: Львівський Холодокомбінат
Інші назви: ПАТ "Львівський холодокомбінат" ТМ Лімо
Телефони: (032) 2458886, (032) 2458762
Адреса: Україна, м. Львів, вул. Повітряна, 2

Переробка молока та виробництво сиру Виробництво морозива Неспеціалізована оптова торгівля харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту
Автор(-ка): Ярослав (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Водій автонавантажувача
Дата співбесіди: Квітень 2019 г.

03.04.2019 в 11:50 Мені подзвонили з відділу кадрів на вакансію
"водій автонавантажувача", обіцяли допомогти виробити посвідчення на автонавантажувач за направленням роботодавця. Говорили, що досвід не потрібен — навчають. Зарплата 12 000 -
20 000 грн. Є можливість працювати:
1) як вантажник і зрідка автонавантажувач
2) лише за автонавантажувачем.
Я вибрав 2-гий варіант.
Все стандартно по телефону золоті гори.

Приїхав на співбесіду — сказали, що без 2 місяців практичного водіння автонавантажувач не дадуть. А практичне водіння і досвід це не одне і теж? Запропонували працювати як вантажник і зрідка автонавантажувач. Я відмовився від посади вантажника, і попросив, щоб кадровик показала ці автонавантажувачі, що в них є. Натомість мене вона почала переконувати, що там дуже мало місця і я взагалі не вмію їздити.

Надати мені можливість доказати, що я вмію їздити відмовилась. Автонавантажувачі показати відмовилась.
Показати склад і наскільки там мало місця, що такий водій як я там нікуди не влізе відмовилась. При тому, що дзвонили до мене на резюме "Водій автонавантажувача". Це виходить, що я приперся в протилежний кінець Львова за посадою "Вантажник".

Висновок: В них нема посади "Водій автонавантажувача" як і самих навантажувачів, Їм просто треба набрати "пахарів" і "негрів" на посаду "Вантажник" оскільки на неї ніхто не хоче йти.
Не йдіть до них працювати! у відділі кадрів сидять БРЕХЛИВІ люди, які брешуть дивлячись в очі ще й сміються, що розвели як ЛОХА.