Отзыв о работодателе «Beeper» Добавлен: 15.05.19 17:30

Телефоны: 461-00-00
Адрес: Украина, г. Житомир, Проспект Победы 10

Аутсорсинговый контакт-центр
Должность: Оператор колл-центра
Дата начала работы: Апрель 2019 г.
Дата увольнения: Апрель 2019 г.

1)Можливість самостійно обирати графік так редагувати його
2)Безкоштовний чай та кава на кухні
3)Гарне приміщення Імперіалю

Моя співпраця з Біпером була короткочасною, проте можу надати необхідну інформацію тим, хто думає, чи варто влаштовуватися сюди.
1)Зарплатня. На буклеті, що видають, вказано «від 6500». Таку суму ви можете отримати, якщо будете працювати близько 9-10 годин на добу. Насправді, за ваш неповний робочий день отримаєте близько трьох тисяч (якщо пощастить).
2)Офіс. Майже вся апаратура зламана та не працює. Є постійні проблеми з навушниками.
3)Керівництво. Абсолютна байдужість з боку супервайзера та керівників. Вони можуть навіть не відповідати та питання та ігнорувати. Штрафи виписують без вагомих причин. Доволі часто зустрічається хамство та неповага до персоналу. Нерідко зустрічались крики.
4)Порушення Трудового Кодексу. Якщо вам необхідно терміново звільнитися за передбаченими Кодексом умовами, то цього не вийде. Обов'язкове відпрацювання двох тижнів, незважаючи на будь-що. Влаштувавання без медичної та трудової книжки, тобто стаж не фіксується. При влаштуванні питають про склад сім' ї та прописку, хоча це порушення.