Відгук про роботодавця «AmoreShop» Добавлен: 23.05.19 14:31

Основна назва: AmoreShop
Інші назви: АмореШоп
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія

Интернет-магазин профкосметики и оборудования для ногтей и волос
Автор(-ка): Anna (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2019 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

Не мала можливості побачити позитивні сторони.

Відправила резюме на позицію - "Контент-менеджер (перевод сайта с русского на украинский язык)" та "Менеджер интернет-магазина". Через декілька днів зателефонувала HR-менеджер, поспілкувались декілька хвилин щодо позиції контент-менеджера (коротка телефонна співбесіда). Після чого мені запропонували пройти тестове завдання, яке заключалось в перекладі однієї позиції товару. Надіслали на Viber тестове завдання, переклала, відправила. Через декілька годин мені відповіли, що, на жаль, вибір зроблено на користь іншого кандитата. Ну ок, не підійшла по якимось критеріям, буває. Відразу ж у Viber запитала чи вільна ще позиція "Менеджер интернет-магазина", на що був ігнор майже доба, хоча я бачила, що HR періодично була онлайн. На наступний день, зайшовши у вайбер побачила, що мені було у відповідь надіслано повідомлення, але видалено. Все, після цього повна тиша. На мою думку, таке відношення є неприпустимим, адже людина чекає вашої відповіді, вона знаходиться в пошуку роботи, і вона має розуміти остаточно, що вона Вам не підходить. Зі своєї сторони не рекомендую цього роботодавця, адже знайомство з компанією і враження про неї складаються саме з таких початкових моментів.
P.S. До речі, вакансії все ще висять на Work.ua.