Відгук про роботодавця «ТОВ "Европа - Транс ЛТД"» Добавлен: 13.06.19 18:29

Основна назва: ТОВ "Европа - Транс ЛТД"
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Адреса: Україна, м. Київ, Місто Київ , проспект Перемоги ,20

Осуществление перевозок грузовыми автомобилями
Автор(-ка): Катерина Іванченко (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Водій
Дата початку роботи: Травень 2019 г.

1. Є можливість отримати стаж на кермувані автомобілем .
2. Гибкий графік .
3. Дружній колектив .
4. Є подальші перспективи .
5. Зручно їхати на роботу .

1.Доброго дня ! Поясніть мені дану ситуацію мій чоловік Іванченко Олександр Олександрович влаштувався водієм на ТОВ Європа Транс Агро . Отримав машину яка знаходилась в невиправному стані , її відігнали на ремонт , а Олександра пересадили на 2 підміні машини , він відпрацював на них , здав накладні . І начальник колони Василь Іванович вчора дав Олександру невиправну машину і поставив його на загрузку , Олександр відмовився виїжати за рейсом , через неісправність авто , за це начальник колони Василь Іванович вимагає мого чоловіка Іванченко Олександра звільнитись . Поясніть мені , чому водій Іванченко Олександр має звільнятися ?? Він повинен брати відповідальність за неісправність авто? А якщо в дорозі станеться ДТП , хто буде відповідати ???
2. Чому на ТОВ Європа Транс Агро такий безлад ? Чому водіїв змушують їздити на невиправних авто , коли в гаражі стоїть ісправна машина ??? Та ще й погрожують звільненням ???? Що це за начальник колони ??? Василь Іванович незнає свої обов`язки ???
4. Також Василь Іванович відправив водія Іванченко Олександра у відрядження і не заплатив за командировочні та не поселив в готелі водій спав в машині без спального місця !!!! Може Василь Іванович хоче взятки ??? Чому таке ставлення до водіїв ???
5. Начальник автоколони Василь Іванович погрожує водію Іванченко Олександру що через 2 тижні роботи , все одно його звільнить
. 6. Василь Іванович незнає свої обов`язки ??? Тоді чому його назначили на цю посаду ??? Вирішіть це . Інакше я піду далі , поки не доб’юсь справедливості !!!! Та подам позив до СУДУ !!!! Дякую за увагу !