Відгук про роботодавця « ТОВ Гранит Гарант» Добавлен: 01.07.19 20:06

Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Телефони: 0508589291
Адреса: Україна, м. Київ, вул Ямська44

Охрана безопасность
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.

вони круглішають на чужому горі на чужих зарплатах

мужики давайте чесно пишете що охорона нормальна давай залиш зарплату за 2 місяці я по бачу шоти напишеш в дома нічого не зробив і комусь на море заробив А тепер про наболіле про працював 4роки від охороника до старшого в 2015 зарплату платили до 5 потім з10 наданий час по закінчені вахти на мае їдь додому ми на карточку скинемо знайомі слова або з горошім настроеніем поедете Сашині слова пиздюка або юрині своіх не бросаем та да бо найобуем поки робиш на хліб тичуть уходиш про зарплату забуть умови на постах школа виживання то кровать 1 на 4 чол то света не мае то води до хозорганів бігають по пред оплату а для людей завжди нема Саме враження офіс конюшня і ми коні на яких Юра та Саша заробляють гроші Я пишу бо це крик душі виїздив про робив звониш трубки не беруть вони перезвонять знайоме а не то казочку розкажуть завтра будуть і так не один місяць а потім людина у відчаї посилае їх нахуй оставляе гроші прочитайте це уважно і мужики не помилок робітьне йдить чоб непострадати І на кінець хто їм видае ліцензію вони не гідні її мати хай спочатку самі по будуть у нашій шкурі і по роблять у тих умовах в яких працюютьі в них люди з повагою до тих хто чесно працював та працюе не пье та неліниться стараеться заробити кошти чоб прогодувати сімю