Відгук про роботодавця «Эпицентр» Добавлен: 06.07.19 09:17

Інші назви: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Адреса: Україна, м. Львів, Стрийська

Торгівля
Автор(-ка): Аня Шевчук (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Покупець
Дата співбесіди: 2019 г.

Позитивного 0

Робила покупки в Епіцентрі,я просто вражена наскільки деякі працівники "тормозять на повну", пішла у відділі красок з консультантом продавцем вибрали фарбу білу і відповідно колір,я мала все в кошику,продавець взяв його і сказав я вам випишу квитанцію,оплатіть ,а кошик з товаром хай буде в мене,вам складуть доставку,я кажу ок,прийшла з тим листком на касу,касирша каже одна фарба біла,грунтовка і до сплати тд і та.Я кажу ну а три кольори де мої ,касирша подзвонила ,прибігає той продавець і давай мене звинувачувати ,з таким тоном - та ви мені нічого не казали за колір,такого не було,я кажу як ? А чого я тоді з вами 2 хв назад обговорювала номер кольору? ,І так само вечером приїхала доставка а замість 4 плінтусів поклали два:) ну от як реагувати на таку тупість ??? Тепер я мушу відпроситися ще раз з роботи і гнати за двома плінтусами,і везти в тому перебитому 3а людьми.,при тому шо спеціально взяла доставку бо немаю машини і таксі це все не забере.Дякую Епіцентру за "старанність,уважність,культуру,"