Отзыв о работодателе «Web-студия Seo-Wave» Добавлен: 12.07.19 17:37

Основное название: Web-студия Seo-Wave
Другие названия: SEOWAVE, seowave.digital, SEOWAVE Group Of Companies
Адрес: Украина, г. Киев

Web-студия Seo-Wave. Создание сайтов любой тематики и сложности: сайт-визитка, корпоративный сайт, интернет-магазин и тд
Автор: Володимир (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2016 г.

Об’єктивний відгук.
Я працюю в компанії з 2016 року. Займаюся персоналом, також допомагаю вирішувати різні задачі. Більшість негативних відгуків які залишені на цьому сайті це від дуже ображених яким по тій чи іншій причині було відмовлено. Але це наша здогадка. Насправді розповідати історії це всі можуть а щось конкретно довести, то це вже складніше. Але і частина в цих відгуках було реальністю. Справді цю компанії відкрили дві дівчини які до того працювали в схожій компанії, пішли звідти та заснували свою. Немає ніяких інших власників, спонсорів і тд. Все робилося своїми силами без ніякої допомоги. І що в цього поганого ? Шкода що в нас люди не цінують коли щось будується тяжкою працею та безсонними ночами а не за кошти «ПАПІКА». В дівчат немає та не було ніяких спонсорів чи великих коштів. Все своїми силами. Під час війни, не при дуже великих обертах компанія змогла брати участь в благодійності. Залучила декілька компаній які після так і не справилась з завданнями і компанія тихо без всякого піару та скандалу це виправила. Компанія намагається дійсно приносити якусь користь та щось змінювати. Звісно SEOWAVE не ідеальна, є куча проблем. Але вона доволі молода і з часом цим нюансів буде ставати менше, так як компанія працює над собою. Шкода що не всі це бачать і не бачать всієї проробленої роботи. Майбутнім шукачам, як що цікаво, пораджу не звертати увагу на те, що написано на заборі. Вірніше звертати потрібно, але потрібно все перевірити. Можна підійти в офіс, і поспілкуватися з тим, хто працює в компанії. Або написати у соц. мережах і спитати про все, що вас цікавить. А ми з сьогоднішнього дня заведемо книгу відгуків і будемо залишати відгуки кожного працівника який звільняється з його підписом і номером телефоном для перепровірки. І ви після співбесіди, або під час неї зможете взяти відгуки та з ними ознайомитися. Так як ми розуміємо що на таких сайтах відгуки будуть залишати тільки негатив. І потрібно також пере провірити. Чесно кажучи ми зі свого боку не можемо зрозуміти, хто зміг написати таку дурню, та й імена ті які залишили це фейк. І також є дуже багато «цікавих» кандидатів, яких взагалі не знаєш куди подіти. Які на вакансію «Front-tend розробник» говорять що їх ця вакансія не цікавить, а цікавить «Front-tend developer». В мене є тому доказ. Тому краще все перепровіряти. Всім успіху з майбутнім роботодавцем!

Доволі молода компанія. Потрібно більше досвіду.