Відгук про роботодавця «ПП ПРОМО СЕРВИС» Добавлен: 25.07.19 12:55

Основна назва: ПП ПРОМО СЕРВИС
Інші назви: PROMO SERVICE
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: +38 044 594 81 91

-- Концепции продвижения товаров и брендов -- Промо-акции и консультирование покупателей -- Специальные события и корпоративные мероприятия -- Мерчандайзинг -- PR-кампанию любого уровня сложности -- Пресс-конференции, брифинги, пресс-туры -- P.O.S-материалы, сувенирную продукцию, стенды, униформу -- Имиджевые и рекламные ролики с лучшими украинскими режиссерами -- Индивидуальные тренинговые программы для компаний, руководителей, менеджеров, продавцов-консультантов и др.
Автор(-ка): Світлана Козинець (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: менеджер з персоналу
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Від ПП «ПРОМО СЕРВІС» відповідаємо на негативний відгук від 14.07.2019 про роботу у нашій компанії.

На ринку компанія працює 10-ть років. У компанії працює більш ніж 250 працівників. Це достойні люди, які наполегливо працюють і надають клієнтам найкращий сервіс. Ми створюємо всі умови праці для досягнення цілей та кар'єрного росту. Компанія працює відкрито і прозоро на ринку праці, має повагу серед колег, друзів і партнерів по бізнесу.

Вважаємо, що написаний відгук від 14.07.2019 р. є замовлення від конкурентів, які вдаються до заходів нечесної конкуренції, намагаються спаплюжити наше ім’я будь якою ціною. Це свідчить про те, що компанія ПРОМО СЕРВІС потужно працює на ринку послуг мерчендайзингу і становить загрозу конкурентам.

Для нас неприйнятно те, що були опубліковані персональні дані наших працівників. Це порушення Закону України ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ. Нами, з цього приводу, проводиться розслідування.

Всіх кандидатів, друзів, партнерів ми запрошуємо до нашої дружньої компанії, сформованої на засадах порядності, відкритості, чесної конкуренції та поваги до кожного працівника

З повагою, менеджер з персоналу ПП "ПРОМО СЕРВІС" Козинець Світлана, 0675003375

відповідальна і динамічна робота.