Відгук про роботодавця «Ашан» Добавлен: 11.06.12 00:39

Основна назва: Ашан
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Кривий Ріг, кривой рог

Гипермаркет
Автор(-ка): петя козов (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: прдавець
Дата початку роботи: Січень 2011 г.
Дата звільнення: Січень 2012 г.

соц пакет

До мене дойшла цікава інформація про Ашан Львів,хотілося б поділитися!Мова піде про касира Богомолова Романа!Підлішоі людини годі й зустріти!Сам з себе нічого не уявляє,але дозволяє собі принижувати інших співробітників!Коли був роллером напевно уявляв собі що він цар і Бог,просто знущався з новеньких касирів,дозволяв собі всякі колкощі на іхню адресу,не давав розмінку коли це дійсно було потрібно,усіляко перешкоджав іхній роботі,хоча знав що це погано,але робив це на зло.Тепер працює касиром,але касиром його назвати важко,тобто робить все окрім своіх прямих обовязків,а конкретніше,не робить нічого,цілими днями збирає товар,кошики,але і цього нормально зробити не може.По характеру людина замкнена в собі,озлоблена,негативна.Прошу поставитися до цієі інформаціі серьйозно,це не просто відгук,а прохання повпливати на ситуацію !Менеджери касового депертаменту зверніть на це увагу,не закривайте очі на таких нікчемних людей,бо вони руйнують авторитет такоі великоі компаніі!Геть таких з роботи!