Відгук про роботодавця «Бви Принт» Добавлен: 04.09.19 22:48

Основна назва: Бви Принт
Інші назви: BVI Print
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали
Телефони: 467-63-03

Полиграфическое предприятие "БВИ - Принт" 21 год на рынке печатных услуг. Компания специализируется на изготовлении полиграфической продукции, на собственном оборудовании. Является многократным победителем и призером отраслевых рекламных, полиграфических конкурсов, выставок. Использует самые новейшие печатные технологии, высококачественные импортные материалы. Блестящая работа дизайнеров и сплоченная работа команды профессионалов в целом, делают компанию "БВИ - Принт" лучшим игроком в своем сегменте рынка.
Автор(-ка): Оксана (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2019 г.

Працювала на виробництві, тому можу говорити лише за нього. З позитиву можу згадати тільки про колектив, це не стосується начальника виробництва ( взагалі не розумію ,як така людина може займати таку посаду)

Низький рівень заробітної плати, відсутність її росту. Не має ні премій ні бонусів ні заохочень. Коли влаштовувалась на роботу, обіцяють одне, а отримаєш зовсім інше. Майже половина співробітників офіційно не працевлаштовані, а ті хто офіційно працюють то на мінімальних умовах. Заробітна платня в конверта. Немає взагалі соц.пакету. про лікарняні забутьте, тут про це нічого не знають. Велика текучість кадрів.
Не марнуйте свій час та здоров'я.