Відгук про роботодавця «Гарант и партнеры» Добавлен: 16.09.19 12:43

Основна назва: Гарант и партнеры
Інші назви: Компания "Гарант и партнеры"

производство подарочно-наградной продукции из металла: наград и символики ул. Васильковская, 32 Киев
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.

Пропрацював рік в компанії. Можу сказати, що при певному підході до роботи, ви будите мати чудовий колектив та відношення до вас. Той, хто дійсно прийшов працювати, той буде заробляти. По колективу: Люди дуже хороші та завжди готові допомогти, якщо, звичайно, ви готові віддавати те ж саме взамін.

Одного не можу зрозуміти, навіщо стільки негативу в сторону компанії? Ви самі обрали даний шлях, самі дозволили собі працювати, вас ніхто не змушував. Веду до того, що все в ваших руках. І навіть кілька десятків інших компаній не зможуть вам надати ті "ідеальні" умови, які вам наснились у ваших снах.
Життя посміхається воїнам, сміливцям, тим, хто готовий працювати, у першу чергу, над самим собою. Якщо ви прагнете хорошого ставлення, поваги та підтримки, ви повинні самі це віддавати.
Якщо вас щось не влаштовує, ви просто берете все в свої руки та шукаєте ті умови, які б ви хотіли. Все починається з самого себе, з відношення не тільки до роботи, а й до всього: до життя, друзів, знайомих і т. д.
Я дуже вдячний всім тим, хто відкрився для мене і став чимось більшим, ніж просто колективом. Ви всі чудові і обов'язково кожен знайде те, на що заслуговує і до чого прагне.
Всім щастя!