Відгук про роботодавця «Учебный центр НОВАТОР-СЕРВИС» Доданий: 25.09.19 21:42
Основна назва: Учебный центр НОВАТОР-СЕРВИС
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Телефони: 7143620
Адреса: Україна, м. Харків, Проспект Московский, 120
Перегляди: 281
Усього відгуків: 129
Автор(-ка): ООО (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Телефони: 7143620
Адреса: Україна, м. Харків, Проспект Московский, 120
Перегляди: 281
Усього відгуків: 129
Автор(-ка): ООО (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1
Позитивні сторони компанії
Осторожно! Новатор-сервис мошенники!
Негативні сторони компанії
Полгода назад заплатили 10000 грн. за обучение. До сих пор никто не приглашал на занятия. На телефонные звонки не отвечают! Написали на этих мошенников заявление в полицию!
У разі незгоди 🙅 у вас завжди є можливість спростувати відгук 😡, додавши коментар до нього 💩. А якщо ви помічали ті ж порушення роботодавця, то можна підтримати автора.🙌.
За часів президентства Віктора Януковича був заступником начальника територіального підрозділу Держгірпромнагляду, який, за висновками Рахункової палати, неефективно і неекономно використовував бюджетні кошти. Представник Рахункової палати відзначив, що діяльність Держгірпромнагляду стосовно підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці є неефективною, а дієвість державного контролю падає.
Згідно інформації, наданою аналітичним ресурсом youcontrol.com.ua, Ігор Падалко був керівником наступних фірм:
ТОВ "ЦОП " Новатор - сервіс" ЄДРПОУ 38158847 (співзасновник: Лисенко Марина Ігорівна);
ТОВ "ЦОП " Новатор сервіс" ЄДРПОУ 36034851 (засновники: Лисенко Марина Ігорівна та Падалко Олена Ігорівна);
ТОВ "БК "Новатор - енерго" ЄДРПОУ 37094597 (кінцевий бенефіціарний власник, якому належить 50% - Падалко Олена Ігорівна), зареєстровано за адресою: 61052, Харківська обл., місто Харків, вулиця Полтавський Шлях, будинок 31.
Обидва «новаторсервіси» зареєстровані за адресою: 61001, Харківська обл., місто Харків, майдан Захисників України, будинок 7/8, кімната 12. Відрізняються лише рисочкою в назві. Для тих, хто захоче більших роз’яснень, публікуємо мобільний телефон: (099) 252-52-90.
В 2014 році «Новатор-Сервіс» виступав у ролі посередника між приватними фірмами та ДП «Східний експертно-технічний центр» Держгірпромнагляду України, співробітники якого й проводили експертне обстеження стану охорони праці підприємств.
На початку січня 2014 року ДП «Східний експертно-технічний центр» уклало на один рік договір із ТОВ «Центр охорони праці «Новатор сервіс», за яким зобов’язалося на замовлення фірми проводити експертні дослідження компаній, які хочуть отримати дозвіл Держгірпромнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки і на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.
Державний центр виконував замовлення «Новатор сервісу» до кінця червня, після чого від виконання робіт відмовився і повідомив фірму про розірвання договору. Центр послався на листи Держгірпромнагляду, якими йому було заборонено укладати і виконувати договори з комерційними підприємствами-посередниками, не уповноваженими здійснювати експертизу стану охорони праці для отримання дозволів Держгірпромнагляду.
29 лютого 2016 року акціонерна компанія «Харківобленерго» уклала дві угоди з ТОВ «Центр охорони праці «Новатор-Сервіс»» щодо послуг з охорони праці вартістю 1 450 000 грн. Про це компанія повідомила в своєму звіті у «Віснику державних закупівель». Слід зазначити, що доля держави в цій акціонерній компанії складає 65%, проте тендерів не проводилось.
Зокрема, АК «Харківобленерго» підписала угоду з ТОВ «ЦОП «Новатор-Сервіс» щодо експертного обстеження стану охорони праці підприємства вартістю 980 000 грн. У документі не вказана детальна кількість об’єктів, які планується дослідити. Послуга повинна була бути наданою протягом 2016 року на території Харкова та області.
Для порівняння, експертне обстеження стану охорони праці 3-х філій УМГ «Харківтрансгаз», в тому числі у Луганській та Донецькій областях, коштувало 320 000 грн. Згідно тендерної документації, були дослідженні сотні об’єктів, машин, десятки тисяч кілометрів газопроводу, тощо. І тендер на ці роботи проводився.
9 березня 2017 року генеральна прокуратура України повідомила підозру про розтрату керівнику АК "Харківобленерго" на загальну суму 106 700 000 грн. Мова йде про ряд кримінальних правопорушень, що передбачені частиною 5 статті 191 КК України (розтрата майна в особливо крупних розмірах за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовим становищем), частиною 2 статті 205 КК України (фіктивне підприємництво з метою приховування незаконної діяльності, що спричинило крупних матеріальних збитків державі).
В результаті «схем» керівництво «Харківобленерго» спільно з керівниками фірм-прокладок, що приймали участь у афері, штучно створювали борг перед державою. Пояснювалося це несвоєчасними розрахунками населення за надані компанією послуги. Таким чином менеджменту компанії вдавалося ухилятися від сплати податків та створювало підґрунтя для масових відключень споживачів від електропостачання. Треба зазначити, що третина акцій «Харківобленерго» належить кіпрській компанії Garensia Enterprises Limited, що належить російському олігарху Константіну Грігорішину, отож ці схеми можуть мати не лише фінансове, а й політичне підґрунтя. Адже нашим «партнерам» з РФ досить вигідна дестабілізація ситуації в енергетичній сфері України.
Участь Ігоря Миколайовича у різних темних схемах не може не привертати увагу.
Слід зауважити, що Директором ТОВ «Центр охорони праці «Новатор-Сервіс»», яке начебто проводило роботи з охорони праці на АК «Харківобленерго», був Ігор Падалко, а серед засновників харківського ТОВ «ЦОП «Новатор сервіс» була Олена Падалко. Також пані Олена є засновником та кінцевим бенефіціаром ТОВ «Новатор-енерго».
Система публічних закупівель ProZorro дає можливість прозоро розглянути ситуацію з державними закупівлями, учасниками яких стали фірми-прокладки директора Державного підприємства «Східний експертно-технічний центр Держпраці» Ігоря Падалка.
Розглянемо, наприклад, ТОВ "ЦОП " Новатор - сервіс" ЄДРПОУ 38158847. Усі договори, які були укладені фірмою, були отримані в результаті неконкурентних торгів. Також усі договори «допорогові», тобто вартість послуг, постачальником яких була фірма Падалка, нижче 200 000 грн. Це означає, що на ці закупівлі не поширюються вимоги Закону № 922 «Про публічні закупівлі» щодо пакету документів та строків проведення процедури закупівлі. Зауважимо, що згідно до Закону «Про публічні закупівлі», замовники можуть або проводити допорогову закупівлю через Prozorro, або оприлюднити в системі звіт про укладені договори. Останнє і було зроблено. Тобто, ніяких торгів взагалі не проводилось.
Особливу увагу привертає договір від 17.11.2016, укладений ТОВ "ЦОП " Новатор - сервіс" з Харківським національним університетом радіоелектроніки, на суму 190 000 грн. В описі зазначено: «допоміжні освітянські послуги». Які саме «освітянські» послуги на 190 тисяч гривень надала «шарашкіна контора» національному університету, залишається таємницею. Але як раз в той час, коли ХНУРЕ здригався від корупційних скандалів і на фоні взаємних звинувачень між проректорами та ректором вишу.
*** (Таблиця 1 – Тендери ТОВ "ЦОП " Новатор - сервіс".)
Схожа ситуація і з ТОВ "ЦОП " Новатор сервіс" ЄДРПОУ 36034851 (не плутати з попереднім «Новатор-Сервісом», вони відрізняються рисочкою в назві). Усі контракти укладені без проведення відкритих торгів та конкуренції. І серед замовників бачимо Акціонерну компанію «Харківобленерго», керівництво якої разом з керівниками фірм-прокладок було помічене у створені «схем» ухилення від сплати податків та створення штучного боргу перед державою. З АК «Харківобленерго» укладено контрактів на загальну суму 1 084 995,46 грн.
*** (Таблиця 2 - Тендери ТОВ "ЦОП " Новатор сервіс".)
Лишається відкритим ще одне питання: чому до цих робіт з охорони праці не долучали державне підприємство, яке й було створене з метою надавати послуги з охорони праці - ДП «Східний експертно-технічний центр Держпраці»? Натомість, роботи виконувалися афілійованими з керівництвом «Центру» фірмами.
До речі, багато громадян навіть не здогадувалися, що з 23.06.2005 до 30.11.2006 в Харкові був не один, а цілих два «Східних експертно-технічних центра»! Перший – державне підприємство (код ЄДРПОУ 21224850), а другий – ТОВ «Східний експертно-технічний центр» (код ЄДРПОУ 33606864). Все б нічого, але знаходилися вони (принаймні, за паперами) за однією адресою: 61002, Харківська обл., місто Харків, вулиця Чернишевська, будинок 72, та навіть мали той же самий номер телефону: 700 54 13. Уявіть собі, дзвонить хтось у держустанову, а потрапляє у приватну лавочку. Які схеми були прокручені цією конторою за той рік з невеликим ще належить розслідувати.
Читачам також буде цікаво дізнатися про зв’язки з РФ голови первинної профспілкової організації державного підприємства «Східний експертно-технічний центр» Романовських Сергія Аркадійовича. Пан Романовських був співзасновником ТОВ «Синтакс», що займається виробництвом контрольно-вимірювальних приладів. Чи закупає «Східний ЕТЦ» прилади в «Синтакса» та за якими схемами – справа інша, проте треба зазначити, що серед діючих наразі співзасновників ТОВ «Синтакс» троє з чотирьох – громадяни РФ: Самокрутов Андрій Анатолійович (Москва), Красильников Сергій Борисович (Санкт-Петербург), Каунов Ростислав Олександрович (Москва). Єдиний же українець у цій структурі: Катриченко Юрій Олексійович, він же є і підписантом та уповноваженою особою.
Проте і це кінець. Існують підстави вважати, що сепаратизм на Слобожанщині фінансується державним коштом та за допомогою ДП «Східний експертно-технічний центр»! Щоб трохи прояснити ситуацію, зупинимо увагу на заступнику ДП «Східний експертно-технічний центр» Денисенко Миколі Михайловичі. Йому 69 років, він – колишній голова Красноградської та Харківської райдержадміністрацій, член КПРС. За часів Януковича очолював ДП «Східний експертно-технічний центр». У 2014 році після Революції Гідності був звільнений з посади. Але після призначення на посаду голови Держпраці Романа Чернеги Денисенко знову з’явився на ДП «Східний експертно-технічний центр» на посаді першого заступника керівника. Практично одночасно син Денисенка – Костянтин Миколайович, обійняв посаду першого заступника Головного управління Держпраці в Харківській області.
В тому ж 2015-му дружина Костянтина Миколайовича – Денисенко Світлана Григорівна 1977 р. н., зареєструвалася кандидатом в депутати на виборах до Харківської обласної ради від партії «Опозиційний блок». У графі «місце роботи» вона зазначила – начальник відділу кадрів ДП «Східний експертно-технічний центр».
Колишній депутат харківської міськради Дмитро Маринін вбачає в цьому змову та звертається до СБУ: «Прямо семейный подряд “охранников труда” имени коммунистической партии и оппоблока! И я уверен, что сегодняшний руководитель ГП “ВЭТЦ” Падалко, состоит в сговоре с Денисенко! Оба они назначены уже новой властью! Вся эта “дружная семейка” состоит в родственных отношениях с другом Добкина и Кернеса, бывшим председателем апелляционного хозяйственного суда , депутатом областного совета от оппоблока Кухарем Василием Ивановичем. Любые сепаратистские выпады в нашем регионе, я уверен , не проходят без участия вышеперечисленных лиц. И я считаю , что вполне возможно финансирование сепаратистского движения в Харькове за государственные средства. Мне совершенно не понятно, куда смотрят правоохранительные органы Харьковщины?!»
Підсумуємо - У власності директора ДП «Східний експертно-технічний центр» Ігоря Падалка були декілька фірм-прокладок (насправді ж, він і досі зберігає контроль над цими фірмами, наприклад, зробив бізнес родинним та підключивши до керування ними родичів), що начебто виконують роботи з контролю охорони праці, насправді ж, вони лише є посередниками між замовником та ДП «Східний експертно-технічний центр». Беруть замовлення, «наймають» ДП «Східний ЕТЦ», приймають участь у різних сірих схемах, а кошти за цю важку «працю» кладуть до кишені.
Заступник Падалка - Микола Денисенко - колишній комуніст, «працевлаштував» свою невістку, яка балотувалася в депутати облради від "Опоблоку", начальницею відділу кадрів державного підприємства, де сам обіймає посаду першого заступника, а його син зробив запаморочливу кар’єру в Головному управлінні Держпраці в Харківській області. Родина Денисенків, за словами екс.депутата міської ради Дмитра Мариніна, знаходиться у родинних стосунках з другом Добкіна і Кернеса, депутатом від "Опоблоку" Василем Кухарем.
ДП «Східний експертно-технічний центр» помічений у схемах не законного заробітку - скільки ще, весь цей вертеп буде сплачуватися за рахунок держбюджету? За наші з Вами гроші!