Відгук про роботодавця «Многопрофильная посредническая группа Александра Фотымы» Добавлен: 29.10.19 19:03

Основна назва: Многопрофильная посредническая группа Александра Фотымы
Інші назви: Александр Евгеньевич Фотыма
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Телефони: +380689001189
Адреса: Україна, м. Тернопіль

Работа в других городах, за рубежом
Автор(-ка): Мирон (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.

теж їхав через дану фірму. оформлявся по рекомендації людини, котра робила папери через нього раніше. не дуже вірив, бо так нікому не особо вірю. якось переконав він мене. працював на сг роботах в данії. там все було добре. таяк обіцялося. то не чехія чи польша. і зарплата по контракту, і умови проживання все на належному рівні по датських законах. одне тільки- вставати требуло рано. правда з документами теж спочатку щось в нього не получалося. казав датчани тягнули на іх службах. ще пропанував ірландію. теж сг роботи, але вихід віз і пермітів 50на 50. одне жалію, що не можна було там лишитися. а так в мене претензій нема до нього. але й рекомендувати не буду, бо в кожного свій страх і риск. вдруг не дадут візу- потому на мене буде хтось нарікав.в мене получилось. хоть тоже не дуже вірив. іще... без мови в цивілізацію нікуда. вчити англійську, чи чеську чи іншу. не знаєш мови- не знаєш законів. короче не докажеш нікому свою правду. Миросьо.

довше на 1,5 місяці робилися документи по контрактуна данію. переживав, що не получиться. і рано дуже требуло ставати до роботи