Отзыв о работодателе «Техника и технологии» Добавлен: 04.12.19 12:13

Основное название: Техника и технологии
Сфера деятельности: Торговля: Автомобили, запчасти, автохимия
Адрес: Украина, г. Киев

С\х техника
Автор: Тетяна (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2019 г.
Дата увольнения: 2019 г.

Приємно слухати про ганебний де факто кінець смердючої шаражки. Люди офіціально звільненні, но щось не чути що з ними розрахувалися. Ходять чутки, що деяких звільнених співробітників послали на біржу і при цьому Степаненко змушує дзвонити кліентам з дому і заводити гроші на рахунки Техніки і Технології Всесвіту або Грейс Фемілі. Куди дивиться прокуратура і податкова? Ну це їх проблеми, самі лошаки будуть наймати адвокатів і відбиватися від слідчих поліції, коли та спитає з них за заведені за їх співучастю гроші і не відвантажену техніку.
Я чула, що Степаненко відкрив чи перекупив ТОВ Грейс Фемілі як запасний аеродром, навіть Крило і Бичка в засновники задіяв. Ну нічого, час покаже.
Бачило на юконтролі, що ці діячі Полтавський інститут свинарства не пожаліли, Україна без сала зостанеться. Як Крилу спиться? Мертві від голоду свинки йому не ввижаються?

Цікаво, а як Степаненко буде списувати борги? Так просто збанкрутувати Тіт в нього не вийде, дуже багато фермерів і заводів постраждало від цього горереформатора і податкова повинна мати питання по податкам.
Їмо попкорн і спостерігаємо.
Слава Боженькі, що до керування країною його доля недопустила, був би в нас Свинарчук Другий.