Відгук про роботодавця «Кока-Кола Беверіджиз Україна» Добавлен: 07.12.19 22:55

Основна назва: Кока-Кола Беверіджиз Україна
Інші назви: Coca-Cola, Кока-Кола

Производит популярный газированный безалкогольный прохладительный напиток, продающийся более чем в 200 странах по всему миру, выпускаемый американской компанией «The Coca-Cola Company». Данная компания также владеет торговыми марками и производит целый ряд других напитков: «Кока-кола лайт», «Спрайт», «Фанта», «Швепс», «Бонаква», «Nestea», «Фруктайм» и др.
Автор(-ка): Ivan (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2019 г.

Відомий бренд

Хочу поділитись своїм досвідом працевлаштування в Coca Cola. Про те що на Колі маленькі з/п і ніхто з хороших спеціалістів не хоче йти туди працювати я дізнався ще років 6 тому коли працював на відомій FMGG компації. Проте зараз побачивши досить привабливу вакансію у відділі продажів центрального офісу вирішив подати на неї своє резюме. Пройшовши 2 єтапи співбесіди і деякий час не отримууючи зворотнього звязку вирішив почитати відгуки про компанію, спочатку не повіривши їм, а дарма... Після двох тижнів після другого єтапу співбесіди так і не отримавши жодного зворотнього звязку від компанії, я вже і забув про неї, так як Кока Кола на листи не відповідала і трубку ніхто не піднімав, - зі мною звязалась представниця відділу кадрів пояснивши, що мовляв була на лікарняному тому і не дзвонила. Сказала, що все прекрасно треба тільки пройти ще одну консультативну співбесіду з керівником, після якої контакти з Кока Колою знову обірвались на 3 тижні. Через цей проміжок часу кадровик знову звязалась зі мною і повідомила що обрали на цю посаду іншу людину. Обурило те, що мало того, що на листи і дзвінки ніхто не відповідав, так ще HR менеджер сказала, що їй мовляв ніхто не дзвонив і пропущених дзвінків в неї немає. Категорично не рекомендую дану компанію, як взірець не чесності і брехливості