Відгук про роботодавця «Новая Линия» Добавлен: 18.12.19 22:40

Основна назва: Новая Линия
Адреса: Україна, м. Київ, Буча

Автор(-ка): Ошуканий співробітник (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: бухгалтер
Дата початку роботи: Листопад 2019 г.
Дата звільнення: Грудень 2019 г.

Отримала не приємний досвід....

Не раджу працювати в бухгалтерії Нової Лінії! Пропрацювала всього місяць бухгалтером в торговому центрі в м.Буча, але можу з впевненістю стверджувати що ситуація там зовсім не здорова. Тільки за пів року до мене там звільнилося шість бухгалтерів. Обсяги навантаження як для торгівельного центру такого розміру дуже великі, а в бухгалтерії по штатному розкладу працює всього два бухгалтери, а по факту один. Коли інша людина йде на лікарняний чи звільняється, ти залишаєшся один. Більше людей як мені сказали в центральній бухгалтерії не буде, по всії магазинах всього два бухгалтера. Хоч об'єми товорообороту магазину і найбільші з усієї мережі, регіон Буча-Ірпінь найбільш активно забудовується. Залишатися після роботи і працювати в обідню перерву - єдиний вихід щоб хоч щось встигнути. Крім великого обсягу самої бухгалтерської роботи дуже важко на чомусь одному зосередитися і довести до кінця, так як постійно тебе відволікають, всім все треба "на зараз", телефонні звінки, листи і так далі, а особливо бухгалтерії центрацьного офісу,... Виникає відчуття що тобі треба розірватися, до кінця дня не пям'ятаєш навіть як тебе звуть... Пропрацювавши в такому "дурдомі" два тижні, я написала заяву на звільнення. У відділі кадрів зобов'язали мене "відпрацювати" ще два тижні, хоч я і знаходилася на випробувальному терміні впродовж трьох місяців. Без заперечень я відпрацювала цей термін, причому одна, так як інший бухгалтер пішла на лікарняний і теж написала заяву на звільненя. По даній вакансії оклад бухгалтера в м.Буча був при працевлаштуванні обіцяний 130000 грн. В день звільнення отримала розрахунок за два тижні відпрацювання в сумі 2160грн, тобто заробітну плату було начислено із розрахунку мінімальної заробітної плати за місяць. Роботадавець "Нова Лінія" обіцяє повністю офіційну "білу" заробітну плату, а по факту дурить людей і не виплачує зароблених співробітником ні білих ні чорних грошей, причому без жодних пояснень. Тож висновок в мене один: хто хоче працювати з 8 ранку і до 8 вечора та ще й за 4000грн в місяць - ласково просимо до бухгалтерії Нової лінії!