Відгук про роботодавця «Центр Парето» Добавлен: 08.01.20 08:15

Основна назва: Центр Парето
Інші назви: Центр оценки собственности "ПАРЕТО"
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі
Телефони: 0443619979

Независимая оценка
Автор(-ка): Belyaev ALEXANDER (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2019 г.

Нещодавно звернувся до консалтингової компанії "Парето" (Київ) з метою здійснити оцінку квартири, яка розташована в іншому місті. Менеджер одразу назвав які документи для цього потрібні, скільки це буде коштувати і який час потребуватиме. Через кілька днів після відправки документів та сплати прийшов готовий документ з оцінки. Оцінка була зроблена оперативно та фахово, жодних запитань з боку рієлтора, нотаріуса тощо. В принціпі, послуги з оцінки не є занадто дорогими, а для мене ще було важливим, оскільки працюю, не витрачати час на поїздки в офіс компанії з документами та потім за ними тощо. Так от, все відбулося у віддаленому режимі, спочатку спілкування по телефону, потім відправка документів Новою поштою, оплата он-лайн по картці, отримання пакету документів з оцінки по Новій пошті, от і все... Класно та оперативно, жодних витрат свого часу. Молодці, буду рекомендувати вас для моїх друзів та знайомих.

Нет