Отзыв о работодателе «ПП ТПК Арсен» Добавлен: 25.01.20 13:17

Основное название: ПП ТПК Арсен
Другие названия: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Телефоны: (0362)62-20-10,
Адрес: Украина, г. Ровно

Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.
Автор: Viktor (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Январь 2020 г.

Школа працівників

Мав можливість побувати на співбесіді щодо працевлаштування в дану компанію і був неприємно вражений!!! Напередодні мені зателефонував працівник компанії та призначив зустріч, прибувши за вказаною адресою мене попросили заповнити анкету кандидата на роботу, що я і зробив, а далі почалося незрозуміле... До мене вийшла працівниця компанії яка не представившись почала нетактовно висловлюватись та намагалася всіляко мене принижувати вказуючи на мою профнепридатність на підставі власних особистих невдоволень життям, не аргументуючи свої припущення!!! І вийшло так (це з її слів) ніби я безпідставно "вломився" до них та вимагав виплачувати мені заробітню плату нічого не роблячи. В ході співбесіди я не почув жодних слів які стосуються роботи на даний фірмі та вислухав різного роду образливі коментарі , які були підкріплені діями працівниці (в ході розмови відволікалася на інші справи спілкуючись з працівником магазину та демонстративно порвала мою анкету). В результаті чого було "вкрадено" мій особистий час та зіпсовано настрій! Усім охочим та бажаючим потрапити на співбесіду до "ТПК Арсен" варто подумати чи дійсно це їм потрібно!!!