Відгук про роботодавця «зооуголок» Добавлен: 03.02.20 14:40

Основна назва: зооуголок
Інші назви: ТОВ ВА, ТОВ УКР-ЗОО
Сфера діяльності: Торгівля: Квіти, насіння, рослини, зоотовари

Продажа зоотоваров
Автор(-ка): Вита (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Продавець
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2020 г.

Коллектив на магазині.

Лише обіцяють і зарплату вчасно і премії і таку гарну роботу, але коли приходить час то зарплату затримують мінімум на неділю премії не бачимо тому що за кожну помилку тебе штрафують, навіть якщо це не твоя помилка. Про що можна говорити, якщо вперше коли приїхав наш директор подумала що це жарт дівчат наді мною, одягнений в брудний одяг, жарти вульгарні, тхне від нього собачими фекаліями, але потім зрозуміла що це і є наш керівник. По ньому видно що грошей в компанії немає. Звільнилася як тільки знайшла іншу роботу. На майбутнє іншим працівникам, якщо хочете працювати то не сваріться з товарознавцем Альоною то є жінка директора, він її захищає і всі її прорахунки він списує за рахунок магазинів і людей хто з нею конфліктує, мене вберегло те що я про це дізналася в перший день роботи і по можливості прагнула з нею не спілкуватися. Щодо відгуків попередніх, можу так сказвти, наскільки дівчата говорили, власник повністю відгороджений від проблем що існують, його цікавлять тільки гроші, начхати він хотів на те що не платять зарплату, на те що ми продаємо товар у якого уже закінчився термін придатності, доречі, заставляють перероблювати дати на товарі, що ми не повинні робити так як це обман покупців, але не будеш робити звільнять. Робіть висновки самі, але те що написано правда така яка вона є.