Отзыв о работодателе «MODULAR GLASS SYSTEM NEO LTD» Добавлен: 07.02.20 15:53

Другие названия: NeoSystem
Сфера деятельности: Услуги: Дизайн, рекламные материалы
Телефоны: +38 044 392 13 94
Адрес: Украина, г. Киев

Аренда и продажа рекламных стендов для выставок
Дата начала работы: Апрель 2018 г.
Дата увольнения: г.

Доброго дня, хочу поділитися з Вами досвідом роботи в цій компанії. Працюю в NEO вже майже 2 роки , займаю посаду оператора call-центру(sales manager). Це моя перша робота, і що мені найбільше сподобалось спочатку на співбесіді, а потім в процесі роботи - це те, що тут все структуровано та системно. Керівництво та колеги швидко вводять тебе в курс справи і продовжують навчати і далі. Тобто можете не хвилюватись,якщо спочатку щось не виходить: Вас навчать та підтримають. Компанія міжнародна, що дарує Вам незабутній досвід: щодня Ви практикуватимете англійську мову, адже спілкуватиметесь майже з усім світом. І головне: подивіться на цей неймовірний продукт, який ми продаємо ( наші стенди), - вони вражають. Одна насолода бути маленькою частиною цього. Хочу зауважити також, що в операторів графік роботи з пн. по пт! Тому ласкаво просимо)

Щодо мінусів, то це, мабуть, те, що будівля,в якій знаходиться наш офіс, - не найкраща...Але перед тим, як прийти сюди, я ходила на співбесіди в фешенебельні контори в центрі міста, де не було такої атмосфери, як тут.
Ще у нас нема вихідних на державні свята, але є 2 неділі відпустки взимку і влітку, не без ложки дьогтю...як кажуть. Та обирайте, що для Вас у приоритеті: стабільність, розвиток та атмосфера, чи "фешн" і свята. Успіхів у пошуках!