Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 10.02.20 20:38

Інші назви: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Адреса: Україна, м. Київ, Юрківська 8/12

Автор(-ка): Антоніна (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Помічник керівника
Дата співбесіди: Лютий 2020 г.

Немає!!!Це Лохотрон!!!не видіться на цей брєєєд!

Почну спочатку.Із початку лютого 2020року я почала шукати роботу.Побачила вакансію Помічник керуючого із звичайними вимогами і хорошою зп.Думаю ну спробую своє щастя і відправила резюме.Через декілька годин до мене зателефонували та запросили на співбесіду.Прийшовши на співбесіду по вул Юрківській 8/12 я побачила ,що прийшла не одна,а ще багато людей різного віку та статків.У мене закрилися підозри ,щось тут не так.Мене відразу запевнили,що відкривається нова філія міжнародної компанії і буде жорсткий відбір.Ну ок подумала я ,подивлюся що далі.Мене відправили в зал ,де стояли в ряд стільці і сиділи люди,які чекали поки їх покличе керівник для співбесіди при цьому дали заповнити анкету .Через кілька хвилин мене покликав керівник Верба Людмила Андріївна,одягнена як бомж,провела мене в зал,де також сиділи її колеги і коло кожного по одній людині.Взяла резюме та почала знайомитися зі мною ,сказала що потрібні працівники в філіал який скоро відкриється.Потім сказала,що потрібно пройти 4денне ознакомления та навчання із компанією.Прийшовши перший день на навчання нічого конкретного не почула один бред та вода.В цей же день сказали почитати літературу та взяли за неї завдаток 100 грн та дали домашнє завдання написати 50 цілей.Озвучили також назву компанії Тіенс.Прийшовши додому почитала відгуки про цю шарашкіну контору,зрозуміла що це розвод для лохів ,далі по сценарію будуть впарю вати продукцію і ніякої роботи і хорошої зп немає .Не втрачайте час і читайте відгуки ,це шахраї!!!