Відгук про роботодавця «Дейрес Логистик» Добавлен: 27.02.20 06:47

Основна назва: Дейрес Логистик
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Телефони: +38(050)7700133

Автор(-ка): Сергій (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2020 г.

Шахраї.

Шахраї!!! Керують компанією чоловік і дружина(але намагаються це приховати, і розпитують, що думаєте про кожного, а потім обмінюються враженням) Після звільнення гроші так і не виплачують, і починають погрожувати. Кажуть, що якщо буду продовжувати ходити в офіс і вимагати зп, будуть відслідковувати куди влаштувався на роботу і розповідати, що я алкоголік і крадій!!! І ще подумають, якщо потенційний роботодавець зателефонує і запитає за мене, яку гидоту про мене набрехати. Про попередніх співробітників теж розповідають, що розкрадали компанію з 10 водіїв. Це мабуть, щоб не виникало бажання звязуватись з людьми і розпитувати про Дейрес. Спочатку оформлюють на роботу і обіцяють високу зп. На випробувальному терміні платять звичайно менше, але швидко. Наступний місяць платять вже із затримкою. А далі взагалі не платять, коли люди починають невдоволено просити свої гроші,то не відправляють в рейси. Змінюють водіїв і офісних працівників приблизно раз на 3 місяці, щоб люди не встигали попереджувати один одного про невиплату грошей. І таким чином, не виплачують людям гроші по 1,5-2 місяці і добре себе почувають.