Відгук про роботодавця «Fly kids» Добавлен: 05.03.20 23:32

Основна назва: Fly kids
Адреса: Україна, м. Львів, Львів сокільники ашан

сеть детских развлекательных центров
Автор(-ка): Рената Чорна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Кухар горячого процесу
Дата початку роботи: Грудень 2019 г.
Дата звільнення: Лютий 2020 г.

Директор Наталя інтелегентна, справедлива, чесна, та порядна особа,колектив веселий, та інтелегентний, устаткування кухні адекватне, все функціонує добре.

Добрий день, Працюю на кухні львів2 це fly kids що у ашані, на горячому процесі, хочу сказати що це просто треш, відношення як до скотини, шеф кухні просто відсутній, буває дуже рідко, су шеф Віра заправляє усіма процесами, і робить це не професійно, тобто спочатку стає на твій процес аргументуючи що їй потрібні години( тобто поясніть будь ласка це як за окрему плату, чи години су шефа наганяються на процесах) але це ще не все, ця особа коли займає твій процес не підготовляє тобі заготовки і коли ти приходиш на своє місце то незнаєш за що маєш чіплятися чи робити заготовки у сам /бізі/процес чи віддавати замовлення на скоро руч,і це до речі вона робить регулярно заводячи сутуацію у глухий кут, вона навішує собі ордена називаючи людей які працюють не профі а ще дуже часто у зневажливій формі називає ситуацію,. «коментую»/ ну я ж невинна що працюю з ТАКИМИ людьми/але повірте ця особа далеко не профі так як вона керує, це просто кошмар немає елементарних правил безпеки, немає розкладки харчування персоналу бо вона постійно все ховає та постійно говорить про якісь незрозумілі недостачі,але коли подаються блюда на банкет то ніколи не подається усіх інгредієнтів у досконалості, тому що постійно наголошується про недостачу цих чи інших продуктів,а ще потішна ситуація з рукавичками в яких ми працюємо видаються вони як із під палки, тобто ця су шеф звинуватила працівників кухні в кражі, кричала у присутності шефа що була крадіжка і що вона залишала 4 пачки рукавичок і що вони магічним способом зникли, коли шеф спитав, чи конкретно ти когось особисто звинувачуєш, то вона затинаючись не змогла нікого назвати /нічим було крити/при цьому що вона постійно їх переховувала аргоментуючи що так вона буде контролювати рукавички, скажіть чи це тільки процеси су шефа, але коли ми заставили роздати ці рукавички по процесах, ці проблеми закінчились. А ще коли я попеклась до пароконвектомату і почувалась не дуже добре, то ця особа заставляла мене підписати лист здоровя,коли я відмовилась то вона мені пригрозила що це потрібно підписати регламентуючи що цей лист що до мого температурного режиму а не до загального самопочуття,о це ж су шеф оцініть.Але там настільки сформульований псевдо бізнес що шеф Богдан який ніколи незнає ситуації тому що «нехоче, незнає, чи прсто відсутній», не розбираючись у ситуації, нападає, звинувативши мене що я не приготувалась до роботи, хоч мене не було 2 дні які мене заміняла або наганяла собі години су шеф Віра. Але там такі тісні ділові відношення що су шеф погрожуючи мені шефом Богданом затикала мені рот, неодноразово чула що су шеф наголошувала шефу Богдану щоб він виписав їй премію, та хизувалася що у грудні отримала премію 3 тис гривень, це чому су шефу, тому що це міні бізнес, чи договорняк, ти мені гроші а я тобі вихідні. Шановне керівництво зверніть увагу ця постійна нехватка кадрів і це хамське відношення має своє логічне пояснення. Адже ці люди створили таку гнилу імперію з якою неможливо працювати. Але з окрім цих осіб які неможуть скласти собі кошторису є і гарні сторони, колектив львів2 дуже інтелегентні та виховані люди, веселі та з хорошим відчуттям гумору що не мало важно, директор Наталя навпрочут добре справляється зі своїми обовязками хоча це може моя суб’єктивна думка,але що до робочих процесів зауважень ВЗАГАЛІ немає як виконуюча директор на добре завжди є похвала на зле також ‘а та та’інтелегентна навпрочут справедлива і з усіх міркувань чесна особа, це моя суб’єктивна думка, але вона чесна.