Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 30.03.20 22:12

Основна назва: TIENS
Інші назви: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 3905239,5166682,0631427225

Автор(-ка): Мовчимо сектантів TIENS Рятуйте пенсіонерів (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Помічник керівника, секретар, робітник офісу
Дата співбесіди: Лютий 2019 г.

Мовчимо цю секту TIENS, Тяньши,UNITED WORK

Пропоную всім, хто потрапив на "співбесіду" до цих аферистів об'єднатися і знищити цих гадів. Вони розміщують неіснуючі вакансії:"Помічник керівника, секретар, робітник офісу, робота в офісі і так далі"... займають людей у мережевий маркетинг під виглядом працевлаштування! Я пропоную всім скаржитися на вакансію на сайтах rabota.ua, work.ua і так далі. Характерними ознаками фальшивих вакансій є:
1) Відсутність назви компанії та офіційного сайту ( Тяньшисти зазвичай пишуть від Безсмертний Ю.І ФОБ. Запитуйте назву і сайт компанії, якщо кажуть нечітко і розмито - оминайте стороною)
2) Приватний номер телефону (або декілька номерів телефону). Ніхто із нормальних роботодавців так робити не буде. HR компанії працює через сайт пошуку роботи.
3)Якщо вам телефонують у вихідний день або після 18 - 19 години - це вже свідчить про якийсь лохотрон
4)Розмито вказані обов'язки і назва вакансії. Наприклад: ---робота із людьми та документами (це ще що таке?і прибиральниця, і секретар і керівник працюють з людьми та документами)
--- потрібен робітник в офіс (який робітник?куди?для чого?)
---- секретар. Обов'язки: підбір і адаптація персоналу. ЩО? АДАПТАЦІЯ до ЧОГО?Секретар не повинен займатися персоналом
Будь ласка, давайте блокувати цих аферистів разом, бо ми з вами дорослі люди і вміємо читати відгуки. Але ці незалежні дистриб'ютори компанії TIENS наживаються на ПЕНСІОНЕРАХ. Старенькі беруть кредити і продають житло, щоб віддати цим сектантам!