Відгук про роботодавця «Sasquatch Digital» Добавлен: 28.04.20 17:08

Основна назва: Sasquatch Digital
Інші назви: ТОВ САСКВАТЧ ДIДЖIТАЛ
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: +38044 337 24 31

Агентство было основано в 2009 году. За ним стоит команда, владеющая полным комплексом digital-инструментов. Ключевое отличие – качество работы и высокая экспертиза в самых различных отраслях: от development и FMCG до ICO и gambling. На сегодня в портфеле агентства — более 150 клиентов из Украины, России, Грузии, Армении, Киргизии, Европы и Америки.
Автор(-ка): Лiза (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Аккаунт
Дата початку роботи: Жовтень 2018 г.
Дата звільнення: Лютий 2020 г.

Працювала в Sasquatch до кризи. Нажаль, пiшла в iншу агенцiю, де попада пiд скорочення. Як в тому вірші: "я стою у самосвала, замуж поздна, сдохнуть рана".Якби мала глузд - не шукала б кращого, а лишилася у Sasquatch.

Прийшла два роки назад джуном на позицiю аккаунт-менеджера, виросла за цей час до хорошого мiдла. Це класне місце, де тебе навчать всьому найкращому з корпоративного життя - діловому листуванню, спілкуванню з клієнтом, та й SMMу загалом. При цьому, офісного корпоративного лайна там мінімум, плюс все прозоро та честно.

Завжди хочеться чогось кращого: вище зарплату, краще умови роботи, крутіше проекти і тд. В даному випадку, це дрібниці - плюсів більше.